Wirtualna Przymierzalnia WWW.PRZYMIERZAJ.PL – aplikacja na iPada

Najpopularniejsza w Polsce Wirtualna Przymierzalnia WWW.PRZYMIERZAJ.PL stworzyła specjalną aplikację na iPada oraz zaprezentowała nową odsłonę swojej strony internetowej.

WWW.PRZYMIERZAJ.PL jest liderem na Polskim rynku w dziedzinie internetowych wirtualnych przymierzalni. Serwis społecznościowy umożliwiający użytkownikom tworzenie stylizacji w oparciu o dostępne w bazie kolekcje popularnych marek. Oferta serwisu jest szeroka, od koszul, spodni czy butów po bieliznę i biżuterię. Każdy użytkownik może wybrać modelkę, tło, zestawiać ze sobą dowolnie t-shirt ze spodniami, sweter ze spódnicą, czy sukienkę z płaszczem. Każda osoba korzystająca z WWW.PRZYMIERZAJ.PL otrzyma adres sklepów stacjonarnych, zostanie przekierowany do e-sklepu marki, a także cenę utworzonego zestawu.

Właściciel serwisu, spółka Pixnet postanowiła pójść o krok dalej i stworzyła aplikację PRZYMIERZAJ.PL umożliwiającą swobodne korzystanie z iPada.

Dzięki temu użytkownicy przenośnych urządzeń będą mogli bez problemów korzystać z przymierzalni w każdym dowolnym momencie i miejscu z gwarancją, że przymierzalnia będzie dostosowana do ich urządzenia. Przygotowaną stylizację na iPadzie można pokazać np. ekspedientce w sklepie, dzięki temu w łatwy i szybki sposób można kupić upatrzony wcześniej produkt.

Z początkiem grudnia 2013 roku WWW.PRZYMIERZAJ.PL zaprezentowało nową odsłonę serwisu. Już od frontu można zobaczyć najlepiej oceniane przez użytkowników stylizacje na przestrzeni dnia, tygodnia czy miesiąca. W łatwy sposób użytkownik przejdzie do informacji o nowych produktach w serwisie. Nowością jest również to, że każda zalogowana osoba korzystająca z przymierzalni może oceniać stylizacje obserwowanych przez siebie „stylistek” za pomocą gwiazdek. Dotychczas możliwe było to tylko poprzez dodawanie komentarzy oraz klikanie na przycisk „Lubię”.

Uproszczony layout i funkcjonalność mają na celu ułatwienie stylistkom Przymierzaj.pl korzystanie z serwisu, a zestawianie ze sobą ubrań w pełne stylizacje jeszcze przyjemniejsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj