Sarenza.pl wspiera akcję “Czerwona sukienka” dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Zorganizowana przez serwis Shopstory.pl aukcja „Czerwona Sukienka” to efekt współpracy ze znanymi polskimi projektantami i top modelkami. Dochody zebrane ze sprzedaży projektów zostaną przeznaczone na wsparcie 22. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Stylizacji modelek w sukniach projektantów dopełniły szpilki dostępne w sklepie Sarenza.pl.

Łukasz Jemioł, Małgorzata Czudak, MMC, Hector&Karger oraz Pajonk to projektanci, którzy na potrzeby aukcji Shopstory.pl przekazali specjalnie zaprojektowane czerwone, ultra kobiece suknie. W sesji promującej akcję „Czerwona Sukienka” wzięły udział modelki Agencji D’Vision, znane z programu „Top Model”: Zuza Kołodziejczyk, Magda Roman, Emilia Pietras, Ania Cybulska i Renata Kurczab, prezentując wyjątkowe kreacje uzupełnione butami ze sklepu Sarenza.pl. Zdjęcia wykonane zostały przez Daniela Stelmaszaka.

19 grudnia br. sukienki zostały wystawione na aukcję w serwisie aukcje.wosp.org.pl. Ceny wywoławcze zaczną się od symbolicznej złotówki. Do każdej sukienki dołączone zostaną podwójne zaproszenia na musical „Deszczowa piosenka” ufundowane przez Teatr Muzyczny Roma. Dochód ze sprzedaży projektów zasili konto najbliższej edycji WOŚP, której finał odbędzie się już 12 stycznia 2014 r.

Poprzez udział w tego typu inicjatywach Sarenza.pl, europejski ekspert w branży obuwniczej, nie tylko potwierdza swoje szerokie doświadczenie w branży mody, ale również umacnia swoją pozycję na polskim rynku.