Zimowe czapy odCZAPY

Sesja_odczapy_pl (4a)Energetyczne kolory, oryginalne napisy i możliwość zamówienia czapki według własnego pomysłu. Nadchodzi rewolucja w segmencie czapkowej mody. W sieci zadebiutował sklep online polskiego producenta czapek www.odczapy.pl oferujący ciepłe zimowe czapki w wyrazistych kolorach i z ciekawymi napisami.

„ZOŁZA”, „GEEK”, „SŁOIK” „MOHER”, „PRZECIĘTNA”, „PERFEKCYJNA”. To tylko nieliczne modele czapek z napisami, które znalazły się w pierwszej kolekcji marki odCZAPY. Ofertę wzbogacają ciepłe czapki z pomponami oraz jednokolorowe modele w wyrazistych odcieniach pomarańczowego, zieleni i różu. Główną filozofią marki odCZAPY jest odczarowanie polskiej, jesienno-zimowej szarówki poprzez wyraziste i bardzo kolorowe czapki. Z tego powodu marka przygotowała szeroką gamę kolorowych czapek zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

W sesji promującej pierwszą kolekcję czapek odCZAPY wystąpiły dwie najpiękniejsze Polki – Miss Polonia 2008 Angelika Jakubowska oraz Miss Polonia 2010 Rozalia Mancewicz. Towarzyszy im Daniel Kuczaj – warszawski trener personalny.

Czapki odCZAPY są od początku do końca produkowane w Polsce. Każdy etap: projektowanie, produkcja dzianiny i uszycie czapki jest realizowany w zakładzie produkcyjnym w okolicy Warszawy. Dzięki zlokalizowaniu całej produkcji w centralnej części Polski, marka jest w stanie zagwarantować szybką realizację indywidualnych zamówień Klientów.