ZŁOTE GLOBY 2014

ZŁOTE GLOBY 2014 – ŻONA IDEALNA I SIOSTRA JACKIE CBS TELEVISION STUDIOS WŚRÓD NOMINOWANYCH

E! Brand Shoot - Season 2012Serial Żona idealna został nominowany do 71. Złotych Globów aż w trzech kategoriach: SERIAL DRAMATYCZNY, AKTORKA W SERIALU DRAMATYCZNYM – Julianna Margulies, AKTOR DRUGOPLANOWY W SERIALU, MINI-SERIALU ALBO FILMIE TELEWIZYJNYM – Josh Charles. Nominację w kategorii AKTORKA W SERIALU KOMEDIOWYM LUB MUZYCZNYM otrzymała Edie Falco z serialu Siostra Jackie.

„Serdecznie dziękuję Hollywoodzkiemu Stowarzyszeniu Prasy Zagranicznej za uhonorowanie naszego show – Żona idealna aż w trzech kategoriach. Ostatni sezon jest naprawdę niesamowity i ogromnie cieszy nas, że zostaliśmy docenieni przez HSPZ. Gratulacje dla Josha Charles’ea i dla naszych wspaniałych twórców Roberta i Michelle King” – powiedziała Julianna Margulies.

„Jesteśmy ogromnie podekscytowani faktem, że HSPZ doceniło nie tylko serial, ale również aktorów – Juliannę i Josha” – powiedzieli Robert i Michelle King, producenci wykonawczy Żony Idealnej.

„Dziękuję Stowarzyszeniu, że dzisiejszy leniwy poranek okazał się obfitować we wspaniałe wiadomości” – powiedział Josh Charles.

„Uwielbiam pracować na planie Siostry Jackie. Wszyscy są bardzo zaangażowani. To zaszczyt być uhonorowanym przez tak znakomitą grupę specjalistów, jak Stowarzyszenie” – powiedziała Edie Falco z Siostry Jackie.

Ceremonia rozdania Złotych Globów odbędzie się 12 stycznia. Transmisję będzie można obejrzeć na kanale E! Entertainment w programie E! Prosto z czerwonego dywanu o godz. 00:00. Powtórki drugiego sezonu serialu Siostra Jackie na antenie Universal Channel od stycznia 2014 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj