Relacja z pierwszego spotkania „Akademii kobiet z pasją” w Lanoro

3 grudnia ruszyła „Akademia kobiet z pasją”. Pierwsze spotkanie poprowadziła Anna Kalata, która przedstawiła ideę cyklu „Akademia kobiet z pasją” i wprowadziła gości w tematykę przygotowań do Sylwestra. Katarzyna Kępińska, współwłaścicielka Lanoro oraz brafitterka przeszkolona przez Lindsey Brown doradzała, jakie rodzaje biustonoszy należy dobrać do różnych krojów problematycznych kreacji sylwestrowych – m. in. tych z odkrytymi plecami i głębokim dekoltem. Gościem specjalnym była Lana Nguyen, projektantka, a także prawdziwa pasjonatka mody, która zaprezentowała kreacje sylwestrowe ze swojej kolekcji. Namawiała panie do postawienia na błyszczące i prześwitujące tkaniny, metaliczne skóry, cekiny, tiule, pióra i odważne kolory, ponieważ Sylwester jest jednym z niewielu dni w roku, gdy można naprawdę zaszaleć. Następnie rozmowy przeniosły się w kuluary, gdzie uczestnicy spotkania mogli na osobności porozmawiać z gwiazdami wieczoru oraz poddać się profesjonalnemu brafittingowi pod okiem specjalistów galerii.

„Akademia kobiet z pasją” to cykliczne spotkania, które będą odbywać się raz w miesiącu przez cały 2014 rok w galerii bielizny Lanoro przy Placu Konstytucji. Ich prowadzącą jest Anna Kalata, która dzięki swojej spektakularnej metamorfozie udowodniła wszystkim, jak można zadbać o siebie dzięki odrobinie silnej woli i pracy nad sobą. Organizatorzy wyrażają nadzieję, że rozmowy z zaproszonymi gośćmi – specjalistami z dziedziny mody, urody i zdrowia, będą stanowić inspirację dla wielu kobiet, które chcą odkrywać swoje pasje i zarażać nimi innych. Na wszystkie spotkania wstęp jest wolny.

Plan spotkań:

  • 3 grudnia, godz. 18.00 – Jak pięknie wyglądać w Sylwestra.
  • 17 stycznia, godz. 18.00 – Karnawał w pełni, zadbaj o swój wygląd.
  • 11 lutego, godz. 18.00 – Piękna i promienna w Walentynki.
  • 11 marca, godz. 18.00 – Wiosenne trendy w modzie. Zrób porządki w szafie.
  • 8 kwietnia, godz. 18.00 – Bielizna okiem mężczyzny.

Miejsce: Lanoro, Plac Konstytucji 5, Warszawa.

„Akademia kobiet z pasją” powstała z inicjatywy Katarzyny Kępińskiej z Lanoro, sieci salonów luksusowej bielizny, posiadającej w Warszawie największą galerię bielizny w Europie, która zaprosiła Annę Kalatę, jako ambasadorkę marki, do prowadzenia spotkań. Celem Akademii jest przekazywanie uczestnikom praktycznej wiedzy dotyczącej zdrowia i stylu życia. Raz w miesiącu, zawsze we wtorek, Lanoro będzie zapraszać znanych i lubianych specjalistów z dziedziny mody, zdrowia i urody. Instytut Zmian Anny Kalaty jest partnerem Akademii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj