Świąteczne zakupy w Empiku bez kolejek

Kasjerka mobilna (4) Salon Empik  (2)Wszyscy lubimy świąteczne zakupy. Jeśli coś może nam przeszkodzić w delektowaniu się ich wyjątkowym nastrojem, to są to kolejki. Już od 1 grudnia br. w 30 największych salonach Empik w Polsce pojawią się mobilni kasjerzy z tabletami. Rozwiązanie umożliwi nam szybko odnaleźć i zakupić wymarzony prezent gwiazdkowy. Pojawiła się więc spora szansa, że wreszcie będziemy mogli kupić upragniony prezent bez stania w kolejkach.

Mobilni kasjerzy będą dostępni na całej sali sprzedaży i bezpośrednio przy półkach, gdzie doradzą klientowi w wyborze, pomogą w wyszukaniu produktu, sprawdzą jego cenę oraz przekażą dodatkowe informacje na temat oferty (dzięki specjalnej aplikacji na tablecie i dostępowi do Internetu) i od razu zrealizują transakcję za pośrednictwem terminala do kart płatniczych. – Transakcje w kasach mobilnych będą mogły się odbywać wyłącznie przy użyciu kart płatniczych.

Mobilny kasjer będzie wyposażany w tablet z opcją wyszukania towaru wraz z jego stanem w salonie (liczba egzemplarzy), który pozwoli potwierdzić dostępność produktu, przenośny terminal płatniczy oraz specjalne narzędzia do zdjęcia zabezpieczeń z produktów w momencie dokonywania transakcji: klucz do otwierania sejferów oraz przyrząd do rozmagnesowania produktu. Jako dowód zakupu klient otrzyma paragon drukowany na drukarkach rozstawionych na specjalnych stolikach na terenie salonu.

Kasy mobilne działają już z powodzeniem w większości warszawskich salonów Empik.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj