Jak spędzić tegorocznego Sylwestra?

hotel sobienie krolewskie_2 Sylwester 2013_2Co roku przybywa zwolenników spędzania Sylwestra poza domem. Nic dziwnego, bo jest to wspaniała okazja, aby hucznie świętować ten dzień w gronie przyjaciół, korzystając z przygotowanych przez profesjonalistów specjalnych atrakcji. Ilość dostępnych propozycji tworzy szeroką paletę możliwości w zakresie doboru miejsca. A dobrych propozycji nie brakuje.

Powitanie Nowego Roku to szczególnie uroczysta okazja, sprzyjająca szampańskiej zabawie do białego rana. Polacy nie oszczędzają na Sylwestra. Raporty związane z wydatkami sylwestrowymi potwierdzają ten trend. Według analiz KPMG w zeszłym roku planowaliśmy wydać z tej okazji 9,2 mld zł, czyli aż o 16,3% więcej niż w poprzednim.

W wielu miastach można spędzić Sylwestra pod gołym niebem na plenerowych imprezach. Jest to propozycja dla osób odpornych na niesprzyjające warunki pogodowe. Alternatywą są zagraniczne wyjazdy lub wytworne bale sylwestrowe. Zwolennicy tych ostatnich doceniają wygodę takiego rozwiązania. Sylwester spędzony na zorganizowanej imprezie pozwala w pełni oddać się zabawie i oderwać się od codziennych obowiązków. Nie musimy martwić się sprawami organizacyjnymi, stresować się pełnieniem roli gospodarza, czy wreszcie unikniemy chaosu, związanego z porządkami po zakończonej imprezie. Organizatorzy zapewnią oprawę muzyczną w postaci dyskotekowych hitów i muzycznych evergreenów, specjalne menu, a także dodatkowe atrakcje, jak występy par tanecznych, uroczysty toast po północy czy animacje zabawy przez konferansjera.

Osoby, które chcą spędzić sylwestrowy wieczór na zorganizowanej w stylowym miejscu imprezie, a jednocześnie nie oddalać się zbytnio od stolicy, powinny już teraz przyjrzeć się dostępnym możliwościom. 30 km od Warszawy w odrestaurowanym zespole pałacowo-parkowym, którego historia sięga poł. XVIII w. znajduje się hotel Sobienie Królewskie. Malownicze położenie obiektu, podkreśla otaczający go rozległy park krajobrazowy. Jeśli chcemy świętować Nowy Rok w eleganckim stylu, inspirowanym dworskim klimatem możemy to zrobić w pięknych, odrestaurowanych wnętrzach szlacheckiego pałacu, w którym znajduje się hotel. W ramach programu przewidziano między innymi rewię niekonwencjonalnej mody i występy par tanecznych w sali balowej, spektakularny pokaz noworocznych fajerwerków na hotelowym dziedzińcu. Dla osób, które po wspaniałej zabawie będą chciały zregenerować siły, istnieje możliwość noclegu na preferencyjnych warunkach.

Na terenie hotelu Sobienie Królewskie znajdują się restauracja z oranżerią, kawiarnia, sala balowa, a także centrum SPA „Dotyk orientu” z krytym basenem, jacuzzi i strefą wellness. Stylizowany wystrój wnętrz pozwala poczuć klimat epoki, a jednocześnie cieszyć się komfortem i wygodą czterogwiazdkowego hotelu. Ponadto do dyspozycji gości jest stadnina koni oraz korty do tenisa ziemnego, a także położone nieopodal pole golfowe i szkoła awiacji z lądowiskiem dla samolotów turystycznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj