Atelier Mokotowska 63 – nowe miejsce na modowej mapie Warszawy

15 listopada 2013 na modowej mapie Warszawy pojawiło się nowe miejsce – Atelier Mokotowska 63. Event z okazji otwarcia prowadziła Maja Sablewska. Atelier mieści się na 4 poziomach w pięknej starej kamienicy przy zbiegu ulic Mokotowskiej i Wilczej.

Twórcom tego niezwykłego miejsca przyświecała idea odtworzenia wyjątkowego klimatu i charakteru miejsc z czasów przedwojennej Warszawy, takich jak Dom Mody Hersego czy Dom Towarowy Braci Jabłkowskich, gdzie najważniejszy był klient, jego potrzeby oraz unikalna oferta i niezwykła jakość oferowanych usług. Dlatego Atelier Mokotowska 63 to miejsce, w którym znajdują się ekskluzywne i selektywne marki z całego świata: Altea, Boglioli, Borrelli, Brunello Cucinelli, Carl Gross, Doriani, Doucal’s, Fedeli, Lardini, M Missoni, Mason’s, MA.STRUM, Oscar Jacobson, Santoni, Serapian, Stenstroms, Tommy Hilfiger, Vic Matie, Woolrich.

Atelier Mokotowska to kolejne niezwykłe miejsce nawiązujące do tradycji rzemieślniczych i handlowych przedwojennej Warszawy. Nie ma w nim pędzących tłumów i głośnej muzyki oraz nachalnych reklam. To kameralna przestrzeń zaaranżowana w taki sposób, aby każdy klient mógł poczuć tu prawdziwy komfort zakupów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj