Anna Wendzikowska w olśniewającej sukni Carlo Rossi

Anna Wendzikowska pojawiła się w zjawiskowej sukni Carlo Rossi z 50 tysięcy płatków róż na wyjątkowym wydarzeniu – Różach Gali. Jej kreacja oczarowała wszystkich gości!

Wyjątkowa kreacja w stylu glamour zainspirowana marką Carlo Rossi została stworzona przez młodych projektantów Cocoon oraz florystyczny duet Sekunda&Sieradzan. Jej wykonanie zajęło aż 160 godzin pracy projektantów i florystów, którzy „utkali” suknię z 50 tysięcy prawdziwych płatków róż.

Efekt ich działań zachwycił gości, którzy nie mogli wprost oderwać wzroku zarówno od wyjątkowej kreacji, jak i samej Anny Wendzikowskiej, która w sukni Carlo Rossi wyglądała oszałamiająco.

Suknia z płatków róż to uosobienie kobiecego piękna. Bardzo się cieszę, że miałam możliwość wystąpienia w tak oryginalnej kreacji – powiedziała Anna Wendzikowska.

Suknia Carlo Rossi po raz pierwszy została zaprezentowana na w kwietniu br. na FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi, gdzie stała się jedną z najbardziej podziwianych kreacji. Połączenie świata mody ze sztuką florystyki zaowocowało niezwykłym projektem, który okazał się równie wyjątkowy, jak wina z repertuaru Carlo Rossi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj