Męska elegancja wchodzi do Karolinki, czyli otwarcie salonu Pako Lorente w Opolu

Pako Lorente – polski producent odzieży dla mężczyzn świadomych swego stylu otworzył swój kolejny butik. Tym razem marka zadebiutowała w Galerii Handlowej „Karolinka” w Opolu.

16 listopada na Gości odwiedzających nowy salon czekała cała masa atrakcji. Gwiazdą otwarcia był Radosław Majdan, który prócz zdjęć i rozdawania autografów odpowiadał na pytania związane z marką oraz polecał swe ulubione sety Pako Lorente.

Goście poszukujący swego stylu w modzie mieli okazję spotkać się i porozmawiać ze stylistą polskich gwiazd – Konradem Fado, który na swoim koncie ma stałą współpracę z Anną Wendzikowską czy Magdaleną Steczkowską. Stylizował również Jana Wieczorkowskiego czy Michała Żebrowskiego.

Konrad spośród przybyłych tego dnia do salonu mężczyzn wybrał kilku i przeprowadził na nich metamorfozy. Panów wystylizowano w stylu casual i formalnym, a trzech z nich wygrało zestawy ubrań zaproponowane przez stylistę.

Po kolekcje Pako Lorente sięgają zarówno mężczyźni wybierający się na biznesowe spotkania, eleganckie kolacje, jak i ci chcący wieczór spędzić w gronie przyjaciół. Właściciele marki starają się by ich odzież zapewniała dobre samopoczucie i pewność siebie w każdej sytuacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj