Szkolenia i warsztaty dla projektantów produktów handmade i design startują już 18 listopada

DW_Logo dawandaWarsztaty biznesowe, seminaria i szkolenia ze sprzedaży za granicą, spotkania z ciekawymi osobami – już za dwa tygodnie zaczyna się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (18-24 listopada). Jako partner wydarzenia DaWanda.pl, portal z butikami niezależnych pracowni mody i designu, będzie gospodarzem spotkań i warsztatów biznesowych. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne i odbędą się w siedzibie DaWandy na ul. Widok 8 w Warszawie. W ramach Tygodnia będzie można spotkać się z ekspertami i osobami prowadzącymi uznane już marki.

Program spotkań:

18.11.2013, godz. 18:00 Internetowa sprzedaż za granicą – od czego zacząć?

liczba miejsc: 15

● Jak przygotować swój sklep, by klienci z całego świata bez problemu robili w nim zakupy?

● O co warto zadbać, by zapewnić im profesjonalną obsługę?

● Tłumaczenie opisu sklepu i produktów – jak to zrobić efektywnie, by Twoja oferta była jasna i klarowna

● Na czym polega magia słów kluczowych?

19.11.2013, godz. 18:00 DaWanda – Sprzedaż na DaWandzie

liczba miejsc: 15

Marcin Szałek, szef polskiej Dawandy, przedstawia największy w Europie portal z butikami autorskich pracowni mody i designu.

20.11.2013, godz. 18:00 Obsługuj na piątkę swój butik internetowy

liczba miejsc: 15

● Jak odpicować swój butik, by kusił oko potencjalnych klientów?

● W jaki sposób dostarczyć produkt do klienta po atrakcyjnej cenie?

● Jak długi powinien być czas realizacji zamówienia?

● Płatności – o co warto zadbać?

● Efektywna komunikacja z klientem – nie lekceważ żadnej wiadomości!

21.11.2013Jak stworzyć unikalną markę modową? godz. 19:00 – 21:00

liczba miejsc: 30

● Jak powstał brand SHE/S A RIOT? Ewelina Kustra opowie o początkach i rozwoju marki

● Packshoty i sesje – o sile wizualnego wyrazu, czyli czego chcą media? Porady eksperta

● Wiele innych atrakcji + wino w znakomitym kreatywnym towarzystwie.

Celem warsztatów jest zainspirowanie i zaktywizowanie projektantów do tworzenia niezależnych projektów i odwagi biznesowej. “Jesteśmy partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości” już po raz drugi. Chcemy im pokazać w jaki sposób osoby kreatywne mogą promować swoje działania w internecie nie mając pokaźnego budżetu

na ten cel. Ważnym aspektem całego przedsięwzięcia jest również wymiana doświadczeń pomiędzy aktywnymi w branży projektantami i tymi początkującymi” – mówi Marcin Szałek, szef portalu DaWanda.pl.

Uwaga – każde wydarzenie jest bezpłatne, ale liczba miejsc ograniczona! Zapisy: [email protected].

Wszystkie warsztaty będą się odbywać w biurze DaWandy (Warszawa, ul. Widok 8, V piętro) Po części warsztatowej będzie czas na rozmowy kuluarowe.

O DaWandzie

DaWanda to największa społeczość miłośników przedmiotów wyjątkowych, produktów handmade i design po tej stronie Atlantyku. 2006 roku w Niemczech, a od 2012 w Polsce skupia tysiące internetowych butików z niezależną modą, produktami do wnętrz i dla dzieci oraz materiałami do samodzielnego tworzenia.

DaWanda pojawiła się w sieci 3. grudnia 2006 roku w Berlinie z inicjatywy Claudii Helming i Michaela Puetza. Z niewielkiego portalu, który powstał z potrzeby zdobycia unikalnych prezentów świątecznych, DaWanda rozwinęła się do największej europejskiej platformy handlowej z przedmiotami handmade, zatrudniającej 130 pracowników ponad 14 narodowości. Platforma jest dostępna w Niemczech, Francji,

Wielkiej Brytanii, a od niedawna również w Holandii, Hiszpanii i we Włoszech. Każda wersja językowa jest przystosowana do potrzeb lokalnych społeczności, wspiera inicjatywy lokalne i lokalnych twórców. Polska DaWanda wystartowała 3 września 2012 roku. Nazwa pochodzi od afrykańskiego imienia żeńskiego i oznacza “unikalna, wyjątkowa”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj