Poznaj świat dinozaurów z Joanną Jabłczyńską.

Premiera „Wonderbook: Wędrówki z Dinozaurami” 13 listopada.

Joanna Jablczynska (2) Leszek ZdunSony Computer Entertainment ma przyjemność poinformować, że Joanna Jabłczyńska została przewodniczką po niezwykłym świecie prehistorycznych drapieżników w nowej grze na Wonderbook „Wędrówki z Dinozaurami”. Premiera gry 13 listopada 2013.

Aktorka filmowa i telewizyjna, Joanna Jabłczyńska, użyczyła głosu w grze „Wędrówki z Dinozaurami”, nowej, niezwykłej propozycji na Wonderbook, która pozwala najmłodszym na poznanie najbardziej tajemniczych stworzeń, jakie stąpały po Ziemi – dinozaurów. Jako narrator towarzyszyła małym graczom w odkrywaniu świata sprzed 150 milionów lat. „Moja postać jest całkowicie wirtualna, nie ma imienia. (…) pomaga graczowi przejść kolejne rozdziały, (…) sprawdza jego wiedzę, ostrzega o niebezpieczeństwach, a czasami podpowiada. Jest asystentką.” – wyjaśnia aktorka. Jabłczyńska już wielokrotnie miała okazję dubbingować filmy animowane i fabularne dla dzieci jak „Piotruś Pan” czy „Spirited Away: W krainie bogów” Hayao Miazayaki’ego. Tym razem spróbowała swoich sił w polskiej lokalizacji gry na PS3.

Gra „Wonderbook: Wędrówkami z Dinozaurami” na PlayStation 3 to propozycja dla wszystkich dzieci, które kochają dinozaury. Dzięki technologii rzeczywistości rozszerzonej oferowanej przez Wonderbook, prehistoryczne gady ożywają na oczach najmłodszych. „Jestem pod wrażeniem, że można połączyć realny przedmiot z czymś, co jest kompletnie wirtualne. Myślę, że to wciąga dzieciaki i zachęca do gry.” – zdradza Joanna Jabłczyńska. Razem z Paczim i Juni, gwiazdami filmu BBC „Wędrówki z Dinozaurami 3D”, oraz całą obsadą nowych postaci, dzieci przeżyją niezwykłe przygody. Ich zadaniem będzie dołączenie do zespołu paleontologów i urządzenie w swoim salonie wirtualnych wykopalisk, dzięki którym staną się ekspertami od dinozaurów. Czekają ich nie lada wyzwania! Wybiorą się na spacer wśród prastarych roślinożerców, jak triceratops czy stegozaur, a nawet staną oko w oko z najsłynniejszym drapieżnikiem – tyranozaurem!

Obok Joanny Jabłczyńskiej przez świat dinozaurów w grze „Wędrówki z Dinozaurami” najmłodszych poprowadzi Leszek Zduń.

Sony Computer Entertainment Polska zapraszając do współpracy Joannę Jabłczyńską i Leszka Zdunia, kontynuuje projekt Lokalizacje 2.0, którego celem jest zapewnienie polskim użytkownikom najwyższej jakości korzystania z gier oraz usług PlayStation w języku polskim.

Premiera gry „Wonderbook: Wędrówki z Dinozaurami” już 13 listopada 2013!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj