Event Golfowy po raz pierwszy na TT Warsaw

GolfPodczas Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw 2013 po raz pierwszy odbędzie się Event Golfowy. Wydarzenie to będzie promować aktywną turystykę oraz zachęcać do zapoznania się z tą dyscypliną. Przewidzianych jest wiele atrakcji, a poza dobrą zabawą będzie można wesprzeć akcję charytatywną.

TT Warsaw 2013 to wydarzenie dla miłośników podróży, to również miejsce dla tych, którzy cenią aktywny wypoczynek. Golf zdobywa coraz większe rzesze zwolenników w Polsce, a wbrew obiegowej opinii jest to coraz bardziej popularna i dostępna dyscyplina. Zagorzali fani odwiedzają pola golfowe zarówno w Europie, jak i na świecie. Warto jednak wiedzieć, że i Polska ma w tym zakresie coraz więcej do zaoferowania.

Golfowy sektor

Organizator targów, firma MT Targi Polska, utworzy specjalny sektor golfowy, który będzie tętnił życiem przez wszystkie 3 dni targów. Na przestrzeni 400 mkw. zostaną ustawione 2 profesjonalne symulatory golfowe, a także mniejsze urządzenia dla dzieci i młodzieży. Prezentowana również będzie oferta wystawców oraz zdjęcia o tematyce golfowej. Dodatkowo będzie można zrobić sobie pamiątkową fotografię przy specjalnej ściance. W sektorze znajdzie się też niewielki sklep z akcesoriami do gry. Codziennie organizowane będą konkursy i rozgrywki, a zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody.

Znani i lubiani

Wydarzenie golfowe poprowadzi dziennikarz i miłośnik golfa, Wojciech Pijanowski. Wielu znanych aktorów i sportowców gra w golfa, a do udziału w tym evencie zostali zaproszeni m.in. Andrzej Strzelecki, Andrzej Person, Tadeusz Drozda, Mateusz Kusznierewicz, Andrzej Iwan, Jerzy Dudek czy Mariusz Czerkawski. Będzie można obserwować ich podczas gry, a także zdobyć autografy. Organizator zapowiada, że odbędą się pomiędzy nimi rozgrywki, warto więc przyjść i kibicować swojemu faworytowi.

Gramy i pomagamy

Udział w Evencie Golfowym weźmie Maria Bednarczyk z Olympic Golf Club w Warszawie.

Od kwietnia 2012 roku pod hasłem „Golfem w Raka” organizuje ona zajęcia z nauki gry w golfa dla kobiet dotkniętych chorobą nowotworową. Wspólnie z firmą MT Targi Polska podczas

TT Warsaw 2013 zostanie zorganizowana akcja charytatywna. Jak mówi Maria Bednarczyk, golf to doskonała terapia dla osób, które zmagają się z chorobą. – Nauka gry w golfa przynosi odprężenie, ruch na świeżym powietrzu wpływa na poprawę samopoczucia, a przy walce z chorobą to bardzo ważne. Cieszę się, że możemy się pokazać podczas Targów TT Warsaw i mówić o naszej inicjatywie, która daje wsparcie oraz tonę pozytywnej energii – dodaje.

Informacje praktyczne

Targi TT Warsaw odbędą się w dniach 28-30 listopada w Centrum Targowo-Kongresowym

MT Polska przy ul. Marsa 56 c w Warszawie. Krajem partnerskim tegorocznej edycji jest Tunezja.

Więcej informacji oraz formularze rejestracyjne na stronie www.ttwarsaw.pl oraz fanpage’u www.facebook.com/Urlopowicze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj