RENEE – Biżuteria niezwykła, tajemnicza i magiczna

Biżuteria RENEE - unikalne połączenie finezji i elegancji (11)Marka biżuteryjna RENEE jest własnością firmy RANIA założonej w lutym 2007 roku z zamiłowania do kamieni naturalnych i pasji do tworzenia ozdób. Firma prężnie się rozwija na rynku stale pozyskując nowych klientów. Szybko stała się firmą rodzinną. Naszym celem jest stały i aktywny udział w tworzeniu nowych trendów na rynku biżuteryjnym.

Dyskretna elegancja, wyjątkowość, najwyższa jakość surowców, dokładność wykonania, ekskluzywność i nowatorstwo bez kompromisów to zasady firmy.

Biżuteria RENEE tworzona jest z najwyższej jakości kamieni naturalnych, korala, pereł, kryształów Swarovski, szkła i drewna. Jest ona rękodziełem artystycznym wykonywanym w pojedynczych egzemplarzach i unikalnych seriach limitowanych liczących maximum 10 sztuk. Projekty to unikalne połączenie finezji i elegancji. Biżuteria RENEE jest niezwykła, tajemnicza i magiczna jak same kamienie tworzone przez naturę przez tysiące lat. Nosząc taką biżuterię nosimy nie tylko ozdobę, talizman sprzyjający szczęściu, zdrowiu czy miłości, ale i historię.

Każdy wyrób jest wytwarzany ręcznie i przechodzi długi proces od projektu poprzez wykonanie do precyzyjnego sprawdzenia jakości surowców i wykonania. Dopiero taka zaakceptowana jest przeznaczana do sprzedaży. Wyroby objęte są dożywotnią gwarancją.

Do każdego z nich dodawany jest certyfikat autentyczności surowców.

Własna pracownia wzornicza i współpraca z najlepszymi dostawcami zapewnia możliwość stałego utrzymywania najwyższej jakości wytwarzanej biżuterii. Połączenie tego z podążaniem za najnowszymi światowymi trendami w modzie i obserwacja upodobań Klientek pozwala dopasować ofertę do oczekiwań Klientów indywidualnych i instytucjonalnych o każdym guście. Gwarantuje to nowoczesność, oryginalność i unikalność biżuterii.

Twórcze, a przede wszystkim precyzyjne, podejście do pracy pozwoliło na stworzenie licznych własnych kolekcji, które cały czas są rozszerzane w odpowiedzi na potrzeby Klientek. Dzięki stosowaniu się do zatwierdzonych i sprawdzonych wewnętrznych standardów firma oferuje biżuteryjne dzieła sztuki.

Biżuterię RENEE od 3 lat można wylicytować na aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.