MISZ – MASZ w Blue City

To już siódma edycja wyjątkowych targów mody Misz-Masz. Tym razem skierowana głównie do studentów. Mając do dyspozycji 50 stoisk wybranych polskich projektantów, będą mogli ubrać się jesienią ciepło, kolorowo i modnie.

Przez jeden dzień w niecodziennym jak na tego typu wydarzenie miejscu, czyli centrum handlowym, szansę na zaprezentowanie swoich pomysłów i wizji mają specjalnie dobrani młodzi projektanci oraz marki. Z kolei klienci mogą wybierać spośród niebanalnych propozycji, rozmawiać z twórcami, a także otrzymać atrakcyjne rabaty. Przy okazji przekonują się, że ubrania i dodatki młodych projektantów są ciekawym uzupełnieniem ubrań dostępnych w sieciówkach, a sami projektanci niekoniecznie szyją dla wybranych i straszą cenami z kosmosu. I wszyscy są zadowoleni!

Na zakupy zapraszamy 31 października w godzinach 10-22, lista wystawców zostanie ogłoszona na fanpage’u targów: https://www.facebook.com/MiszMasz.targi

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci.