Rower to jest życie. Kup teraz za 20 000. Wielka aukcja Fundacji Rak’n’Roll.

Fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie realizująca pełen energii projekt Rak’n’Rolling organizuje wielką aukcję rowerów Merida, którymi podróżowali uczestnicy ubiegłorocznej wyprawy na Zwrotnik Raka. W trakcie wyprawy wolontariusze wraz z osobami po chorobie nowotworowej pokonali ponad 5000 km i symbolicznie przejechali raka – Zwrotnik Raka. Rowery, które udowodniły już niejednemu, że rak to nie wyrok, stają przed kolejnym wyzwaniem. Stworzone do zadań specjalnych spełnią marzenia podopiecznych Fundacji, którzy walczą z chorobą nowotworową.

Rower to jest życie. Po zakończeniu Wyprawy na Zwrotnik Raka rowery trafiły w ręce fachowców, przeszły gruntowny serwis, a następnie pod okiem niezwykłych artystów zamieniły się w jeżdżące dzieła sztuki. Każdy z rowerów ma swoją historię. Dzięki naszym artystom – ma też swoją duszę. Każdy z nich został przypisany jednemu podopiecznemu Fundacji, który jest w trakcie leczenia. Całkowita kwota ze sprzedaży roweru trafi na konto konkretnego podopiecznego.

Cena wywoławcza 1 zł. Aukcja rozpoczęła się 17 października i potrwa do połowy grudnia. Każdy może wziąć udział w aukcji, zakupić genialny rower i pomóc jednemu konkretnemu podopiecznemu Fundacji.

Gwiazdy kolarstwa wspierają aukcję. Dzięki uprzejmości Meridy Polska, uzyskaliśmy dodatkowe przedmioty na aukcje – niezwykle atrakcyjne, szczególnie dla miłośników kolarstwa. Są to koszulki kolarskie własnoręcznie podpisane przez ich słynnych właścicieli. Dwie koszulki podarowała Gunn-Rita Dahle Flesjaa, najbardziej utytułowana kobieta w historii kolarstwa górskiego i aktualna mistrzyni świata. Kultową koszulkę w barwach Lampre-Merida ofiarował na aukcję czołowy polski kolarz szosowy Przemysław Niemiec.

Informacje dotyczące aukcji znajdą Państwo na stronie:  www.raknrolling.blogspot.com

Link do aukcji: http://allegro.pl/ShowItem2.php/future/?future_item_id=3632286843

***

Fundacja Rak’n’Roll. Wygraj życie! rozpoczęła działalność z inicjatywy Magdy Prokopowicz 6 października 2009 r. Jej celem jest zmiana schematu myślenia na temat choroby nowotworowej oraz poprawa jakości życia chorych na raka, a w szczególności dotkniętych chorobą kobiet oraz przyszłych mam. Działalność Fundacji opiera się na pozytywnej energii, uśmiechu i radości życia. Do tej pory Fundacji udało się też zrealizować wiele projektów komunikacyjnych m.in. takich jak: „Boskie Matki”, „Gadaj Badaj”, „Daj włos” czy „Zbieramy na cycki, nowe fryzury i dragi”.

***

Projekt Rak’n’Rolling. Celem pierwszej akcji „na Zwrotnik Raka” było symboliczne przejechanie na rowerach raka -Zwrotnika Raka. Ekipa rollingowców wyruszyła z Warszawy i przez 3 miesiące pokonała 5000 kilometrową trasę przez Polskę, Czechy, Austrię, Włochy, Francję, Hiszpanię, Maroko i Saharę Zachodnią. Wyprawę organizowały doświadczone rowerzystki Agnieszka Grudowska, Eliza Czyżewska, a do ekipy dołączyła także Magdalena Węglarz. Trasa podzielona była na 8 etapów, każdy trwa 8 dni i mierzył około 500 km. W każdym z etapów wzięły udział osoby, które wygrały walkę z rakiem. Projekt został nagrodzony prestiżowym „Travelerem” nagrodą przyznaną przez Traveler National Geographic w Kategorii – Inicjatywa Społeczna.

Related Images:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj