Stylowe oficerki od marki Kazar

14 ofricerki KazarW tym sezonie panuje moda na styl nawiązujący do jazdy konnej. Fankami trendu jeździeckiego są m.in. Blake Lively, Pippa Middelton oraz Jessica Alba. Bez wątpienia jednym z najważniejszych elementów stylizacji nawiązującej do jeździectwa są buty, tzw. oficerki. Kazar uważnie śledzi aktualne trendy, dlatego w swojej najnowszej kolekcji posiada szeroki wybór oficerek, łączących modę z wygodą.

Różnorodność modnych fasonów znajdujących się w najnowszej kolekcji marki sprawia, że doskonale wpisują się w wiodące jesienno-zimowe trendy. To co je wyróżnia to nowoczesny design, dopracowany do perfekcji styl i najwyższej jakości skóry. Oficerki Kazar doceni nie tylko kobieta szykowna i elegancka, ale również preferująca swobodny styl casualowy. Kolekcja została zaprojektowana w najmodniejszych kolorach sezonu: czerni, brązie oraz szalenie modnym kobalcie.

W kolekcji dominują proste, klasyczne modele. Ponieważ marka znana jest z dbałości o detale nie zabraknie modnych ozdobnych zamków, nitów z grawerowanym logo Kazar, łańcuchów i pasków z metalowymi sprzączkami. Wszystko po to klientki mogły poczuć się stylowo i modnie.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą kolekcją oficerek marki Kazar!