Nowe propozycje ZEADES dla mężczyzn

zegarek Metropolis_kolekcja Abbys Blue_ZEADESNajnowsza kolekcja marki ZEADES – „Abbys Blue” to zbiór eleganckich dodatków dla panów. Bransoletki, breloki, spinki do mankietów i krawata, czy sygnety zachwycają nowoczesną linią i harmonią barw. Pełna oferta jest dostępna w katalogu OFFSHORE 2013/2014.

Męska biżuteria sygnowana marką ZEADES zdobyła uznanie na całym świecie dzięki oryginalnym formom, elegancji i zastosowaniu najwyższej jakości materiałów. Zgodnie z filozofią marki każdy wyrób cechuje prostota i jednocześnie wyrafinowanie, pasja, lekki chłód oraz tajemnica. Znakiem rozpoznawczym biżuterii ZEADES jest eleganckie połączenie stali szlachetnej oraz delikatnej, ręcznie wyprawianej skóry.

„Abbys Blue” zachwyca niezwykłą linią kolorystyczną, wywodzącą się z morskich głębin. OFFSHORE 2013/2014 to zaproszenie do prawdziwie męskiej przygody, zdobywania świata i odkrywania jego tajemnic. Miękkość i gładkość skóry znakomicie współgra z czystą, chłodną formą elementów wykonanych ze szlachetnej stali, tworząc doskonałą jedność idei, kształtu oraz barw.

Biżuterię ZEADES można znaleźć w kilkunastu butikach na całym świecie. W Polsce produkty marki ZEADES są dostępne w butiku Me’amoore w Warszawie, przy ul. Mokotowskiej 26.