Otwarcie kolejnego sklepu SMYK w centrum Warszawy

12 października w nowo otwartym centrum handlowym Plac Unii City Shopping swoją działalność rozpocznie salon SMYK. Pod tym doskonale znanym szyldem warszawiacy znajdą szeroki wybór artykułów przeznaczonych dla dzieci w wieku 0-14 lat, takich jak zabawki, ubrania, obuwie oraz akcesoria dziecięce i niemowlęce.

Najnowszy w Warszawie salon SMYK może poszczycić się świetną lokalizacją

– centrum miasta, na granicy Śródmieścia i Mokotowa, w jednym z najbardziej prestiżowych centrów handlowych stolicy. Nowy sklep mieści się na poziomie +1 galerii i zajmuje powierzchnię ponad 700 m2.

– SMYK w pobliżu placu Unii Lubelskiej to już czternasty w aglomeracji warszawskiej salon należący do naszej sieci. Mamy nadzieję, że dzięki dobrej lokalizacji oraz szerokiej ofercie zyska zaufanie warszawiaków. Dla klientów, którzy jako pierwsi odwiedzą nowy sklep, przygotowaliśmy powitalny pakiet atrakcji – mówi Marek Łebek, przedstawiciel sieci SMYK.

Na klientów nowego sklepu SMYK w pierwszych dwóch dniach jego funkcjonowania (weekend 12-13 października) czekać będą specjalne atrakcje. W tym czasie hostessy będą rozdawać klientom balony i ulotki informacyjne, a na dzieci czekać będą animatorzy, którzy zaproszą dzieci do wspólnego malowania buziek oraz do zabaw w kąciku kreatywnym.

Nowy salon SMYK należy do sieci sklepów oferujących najszerszy w Polsce wybór produktów dla dzieci „pod jednym dachem”. W nowo otwartym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty znanych i cenionych marek, takich jak Disney, LEGO, Hot Wheels czy Barbie. Na klientów czeka również szeroki wybór produktów oferowanych przez marki własne SMYKA: ubranka i buty COOL CLUB oraz zabawki SMIKI.

Adres nowego sklepu SMYKPlac Unii City Shopping, Ul. Puławska 2 00-017 Warszawa