Jerzy Antkowiak ostro o stylistach gwiazd: „To są popaprańcy boży”!

W najnowszym odcinku Gwiazd na Dywaniku wystąpi legenda polskiej mody – Jerzy Antkowiak.

Gwiazdy na Dywaniku - Jerzy Antkowiak i Joanna HorodyńskaCharyzmatyczny projektant był najważniejszym kreatorem mody w Polsce lat PRL-u, od lat 60-tych współpracował z Modą Polską. O jego przychylność zabiegał każdy kto chciał coś znaczyć w świecie polskiej mody. Blisko 80-letni projektant przyjął zaproszenie do Gwiazd na Dywaniku i jak się możemy domyśleć już na wstępie nie zostawił suchej nitki na gwiazdach i ich doradcach:

„To są popaprańcy boży, którzy przywdziali maskę stylisty i robią wodę z mózgu większości małych artystek /…/ A największą wodę z mózgu te gwiazdeczki robią tym kobietą co się gapią w telewizory i potem też chcą być takie!”.

Łącznie Joanna Horodyńska i Jerzy Antkowiak ocenili stroje kilkunastu osób, m.in. Moniki Olejnik, Edyty Olszówki, Joanny Jabłczyńskiej, Julii Kamińskiej , Ilony Felicjańskiej, Joanny Moro oraz Zosi Ślotały.

O tym czy kreacje spodobały się prowadzącym możemy dowiedzieć się dziś o godz. 21:30 w Polsat Cafe. Powtórki: sob. 21:00, niedz. 21:00, pon.14:30, wt. 18:30, śr. 14:00.