Dni otwarte w ASTANGA YOGA STUDIO i STREFIE RUCHU HAPPY BEE

Astanga_Palakat_Dni_Otwarte_01Zdrowy kręgosłup, joga rozciągająca, porady masażystów, coaching zdrowia, czy szczęśliwe biodra, to tylko nieliczne atrakcje, jakie nas czekają podczas dni otwartych w Astanga Yoga Studio i Strefie Ruchu Happy Bee.

Program Dni Otwartych jest kierowany nie tylko do osób kochających jogę. Ci, którzy preferują mniej stateczne formy ruchu takie, jak taniec, czy capoeira, też znajdą coś dla siebie. Zajęcia przygotowane są dla dorosłych i dzieci. Będzie można skorzystać z porady masażystów, wziąć udział w coachingu zdrowia. Przewidziana jest również wystawa zdjęć Sławomira Haratyma i Justyny Radzymińskiej oraz performance Adama Adamonis Krawczyk i grupy Organic Dance. Sobotni dzień zakończy koncert „Do Radości Trio”. W niedzielę natomiast będziemy mogli wziąć udział w medytacji dźwiękiem, którą zaprezentują Magdalena Mroczkowska i Jacek Studziński na misach tybetańskich i kryształowych. Zgodnie z wierzeniami wschodnich kultur masaż dźwiękiem łagodzi ból, wspomaga odprężenie, wspiera konwencjonalne metody leczenia przy dolegliwościach natury fizycznej, emocjonalnej i umysłowej. A to wszystko przy wyśmienitym poczęstunku wegańsko- wegetariańskim.

Strefa Ruchu Happy Bee

Tu oprócz zajęć takich jak pilates, capoeira, kalari, będzie można wziąć udział w nietypowych autorskich warsztatach organic body space, czy organic rodzic-dziecko. Te ostatnie kierowane są do rodzica i dziecka. Poprowadzi je Adam Adamonis Krawczyk. Warsztaty dają możliwość niestandardowego podejścia do relacji rodzic – dziecko. W ramach strefy ruchu będzie można również skorzystać z porady masażystów, oraz coachingu zdrowia.

Astanga Yoga Studio

To miejsce gdzie przewidziane są zajęcia dla miłośników jogi. W ramach dni otwartych będzie można wybrać się na astanga joga, vinyasa, jogę łagodną, rozciągającą, czy dla początkujących. Wszystko to proponuje i uczy Astanga Yoga Studio w tradycyjnym stylu Mysore.

DNI OTWARTE 12-13 października 2013. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

ul. Gałczyńskiego 4 , 00-362 Warszawa (+48) 510 007 055, [email protected], [email protected]

więcej szczegółów na: www.happybee.pl; www.astanga.pl

 

 

ASTANGA YOGA STUDIO I STREFIE RUCHU HAPPY BEE

Astanga Yoga Studio  istnieje od 2005r. Od 2007r. prowadzone przez Ewę Jaros. Oprócz tradycyjnej Astangi w AYS odbywają się zajęcia jogi dla początkujących, zajęcia z jogi dynamicznej, Kalari, Tai Chi oraz Contemporary Dance. Astanga Yoga Studio jest pierwsze miejsce w Polsce gdzie praktykuje się i uczy Asztangi w tradycyjnym stylu Mysore.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj