CH Auchan Hetmańska z nowym salonem urody

alter egoSalon Urody Alter Ego został nowym najemcą w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska w Białymstoku. Lokal otwarty 2 października br. ma powierzchnię ponad 30 mkw. Oferuje usługi fryzjerskie i pielęgnacyjne, a także szeroki wybór kosmetyków do włosów.

Salon Alter Ego należy do sieci Salonów Expert L’oreal Professionnel, dlatego do pielęgnacji włosów używane są preparaty tej linii. Regularnie szkolona obsługa jest nie tylko na bieżąco z najnowszymi trendami dotyczącymi fryzur i strzyżenia, ale też kompetentnie dobiera usługi pielęgnacyjne do rodzaju włosów klienta.

W Centrum Handlowym Auchan przy Hetmańskiej do dyspozycji klientów jest pięciu profesjonalnych fryzjerów. Nowy lokal to także miejsce, gdzie będzie można zadbać o paznokcie. Hybrydowy manicure przeprowadzany jest w oparciu o preparaty Shellac, a podstawą zabiegów pielęgnacyjnych jest linia kosmetyków OPI. Salon w galerii handlowej Auchan jest też autoryzowanym punktem sprzedaży produktów RevitaLash. Lokal jest czynny w godzinach otwarcia galerii handlowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj