TOMMY HILFIGER oraz MARTES SPORT w CH RIVIERA w Gdyni

mayland1Do grona najemców CH Riviera w Gdyni, największej galerii handlowej Pomorza dołączy dwóch ważnych najemców: Tommy Hilfiger (170 mkw) i Martes Sport (400 mkw).

‘Tommy Hilfiger’ to jedna z najbardziej znanych i renomowanych marek modowych na świecie. Stworzył ją nowojorski projektant mody Thomas Hilfiger. Sieć ma już w Polsce kilkanaście sklepów w największych miastach. Modę, obuwie i akcesoria ‘Tommy Hilfiger’ znane są na całym świecie.

Martes Sport to producent i importer odzieży, obuwia oraz akcesoriów sportowych renomowanych marek (m.in.: Arena, Elbrus, Colmar, Hi-Tec, Iguana, Magnum i akcesoria firmy Nike). Oferuje odzież i akcesoria dla różnych dziedzin aktywności fizycznej – trekkingu, sportów zimowych, pływania, rowerów, etc.

Centrum Riviera będzie największą galerią handlową na Pomorzu i jedną z największych w Polsce. Powierzchnia wynajmowana centrum wyniesie 70 000 m² GLA. Znajdzie się tu 250 sklepów. Riviera zostanie otwarta w październiku tego roku.

Wszystkie prace budowlane przebiegają zgodnie z harmonogramem. Obecnie trwają prace przy nasadzeniach zieleni wzdłuż elewacji oraz wykończeniu wnętrza.

Nowy obiekt cieszy się dużym zainteresowaniem najemców i prawie wszystkie powierzchnie są już wynajęte. W ostatnim czasie zwróciły się do nas sieci takie jak LPP (Reserved), Inditex (Zara), H&M, Humanic z wnioskami o powiększenie wynajmowanych lokali. Świadczy to o docenieniu potencjału budowanego centrum przez największych operatorów działających w Polsce.

W czerwcu do długiej listy najemców Riviery dołączyły takie marki jak pierwszy w Trójmieście salon Van Graaf, który wynajął lokal o powierzchni 3 tys. mkw, McDonald’s, lodziarnia Cavallari, Kawiarnia Artystyczna, optyk Sunloox, fryzjer Jacques Andre, Itaka, Pandora, Gerry Weber, 4F, Vistula, Fresh Style, Organique i inne.

Mayland Real Estate sp. z o.o. jest deweloperem dużych powierzchni handlowych w Polsce. Spółka istnieje od 2006 roku. Oddała do użytku trzy nowoczesne centra handlowe: Karolinkę w Opolu, Pogorię w Dąbrowie oraz Jantar w Słupsku. Mayland zakończy wkrótce budowę centrum handlowo-rozrywkowego Riviera w Gdyni oraz jeszcze w tym roku rozpocznie prace nad projektem Serenada w Krakowie, a w najbliższych latach budowę kolejnych centrów handlowych.