Nowy bezprzewodowy odkurzacz Dyson o mocy pełnowymiarowego urządzenia

odkurzacz DysonZapomnij o irytujących kablach i nieporęcznych odkurzaczach. Najnowszy bezprzewodowy Dyson Digital Slim™ DC62 to bardzo lekki odkurzacz o mocy pełnowymiarowego urządzenia. Jest poręczny i umożliwia łatwe dotarcie do trudno dostępnych miejsc położonych nisko bądź wysoko. DC62 zapewnia 20 minut nieprzerwanej pracy na najwyższych obrotach bez spadku wydajności. Zapomnijcie o szukaniu gniazdek elektrycznych i potykaniu się o przewód zasilający. Wystarczy zdjąć urządzenie ze stacji dokującej i odkurzacz gotowy jest do pracy.

James Dyson, założyciel firmy mówi: Nasze cyfrowe silniki tworzą nowe możliwości technologiczne. Silnik V6 jest szybszy i posiada większą moc niż jego poprzednicy. Dzięki niemu efektywność DC62 jest porównywalna z pełnowymiarowymi odkurzaczami, a my nie jesteśmy ograniczeni długością przewodu zasilającego.

Technologia zintegrowanego silnika

Nowy cyfrowy silnik V6 został zaprojektowany specjalnie do tego urządzenia. 1,5 raza mocniejszy niż poprzedni silnik czerpie więcej mocy z baterii. Maksymalnie wykorzystuje dostarczoną energię.

Two Tier Radial™ Root Cyclone

15 cyklonów pracuje równolegle w dwóch rzędach, by wychwycić najmniejsze drobinki kurzu. Inżynierowie Dysona zadbali o równy przepływ powietrza przez oba rzędy cyklonów. Kanały przepływu powietrza zostały tak zaprojektowane, by zapewnić stałą siłę odśrodkową i skutecznie oddzielić kurz od powietrza.

Odporny na kurz i brud

Specjalnie zaprojektowana elektroszczotka poradzi sobie z kurzem i brudem na każdej powierzchni. Włosie z antystatycznych włókien węglowych redukuje gromadzenie się ładunków elektrostatycznych, umożliwiając usuwanie drobnego kurzu z twardych powierzchni. Natomiast twarde nylonowe włosie wydobywa brud z dywanów.

Lekki wszechstronny i wygodny do przechowywania

Niewielkich rozmiarów, lekki silnik o dużej mocy, w ręce zamiast na podłodze, znacznie ułatwia odkurzanie trudno dostępnych powierzchni położonych nisko bądź wysoko. Lekką aluminiową rurę można łatwo odczepić, by wyczyścić schody lub siedzenia w samochodzie. Urządzenie można wygodnie przechowywać w stacji dokującej przymocowanej do ściany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj