Under Armour i Charged Cotton® – więcej niż zwykła bawełna…

Charged Cotton Storm Slub HoodieZawsze kiedy wybierasz się na trening powtarzasz te same czynności. Jedną z nich jest dobór odpowiedniego stroju sportowego, który będzie nadawał się na aktualną pogodę, a ty będziesz się czuł swobodnie i komfortowo podczas wysiłku. Jest to najważniejszy krok w przygotowaniach do wyjścia, ponieważ nie możesz wybiec ubrany za lekko jak i za grubo. Stanie przed szafą dosłownie ciągnie się w nieskończoność, a cenny czas ( i zapał!) ucieka. Koniec końców i tak wracasz z treningu mokry jak pies, a twoje rzeczy można przecisnąć przez wyżymaczkę.

Jednym słowem koszmar. Jednak ten zły sen może skończyć się szybciej niż myślisz. Dzięki marce Under Armour następny trening możesz wykonać bez nieprzyjemnego wrażenia, że dopiero co wyszedłeś spod prysznica. Rewolucyjna bawełna Charged Cotton przyniosła to czego nam tak bardzo brakowało. Suchości!

Wszystko zaczęło się ponad dekadę temu, kiedy były futbolista, a tym samym założyciel marki – Kevin Plank, męczył się podczas gry z powody nadmiernie mokrej koszulki w porównaniu do spodenek, które mimo wzmożonego wysiłku pozostały suche. Tak narodziła się idea odprowadzających wilgoć produktów, a bawełna Under Armour Charged Cotton stała się symbolem nowej technologii w produkcji odzieży sportowej.

Wiadomo, że nikt nie lubi ćwiczyć czując się od środka jak zmokła kura…zwłaszcza jeśli trening jest ciężki i czasochłonny. Nie dość, że jest to po prostu nieprzyjemne i niewygodne, to jeszcze sprawia mękę psychiczną jak i fizyczną. Dlatego techniczny materiał Charged Cotton stworzony przez markę Under Armour działa natychmiastowo. Poprzez System Transportu Wilgoci, który odprowadza pot na zewnątrz, a nie wchłania go w materiał, tkanina schnie aż pięć razy szybciej niż zwykła bawełna, zachowując przy tym jej miękkość i fakturę. Jest to niezwykle przydatne rozwiązanie podczas uprawiania sportu, ponieważ nie czujesz obciążenia, masz swobodę ruchu i nie tracisz cennego ciepła. Co ważniejsze, nie odczuwasz uciążliwego dyskomfortu spowodowanego złym transportem wilgoci lub jego zupełnym brakiem, a działanie termoizolacji zapewnia utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała przez cały czas trwania treningu. Dzięki temu możesz skupić się na ćwiczeniach bez zbędnej przerwy na zmianę przepoconego ubrania. Dodatkową zaletą odzieży Under Armour wykonanych z tej oryginalnej tkaniny jest ich elastyczność, natychmiastowe dopasowanie do kształtu ciała oraz przyjemność w dotyku, która gwarantuje ci wygodę użytkowania.

Bawełna Charged Cotton jest obecnie sztandarowym przykładem innowacji technologicznej w produkcji odzieży sportowej. Przyniosła ze sobą nie tylko miano rynkowej nowości, ale także nowe spojrzenie na funkcjonalność i możliwości sportowych ubrań. Wreszcie trening stał się nie tylko powinnością czy sposobem na uzyskanie idealnej sylwetki, ale chwilą przyjemności, gdzie komfort i wzmożony wysiłek idą razem z parze. Jesienna aura to idealna pora by przetestować techniczną odzież Under Armour. Pytanie nie brzmi czy możesz tylko czy chcesz przekonać się na własnej skórze jak działa bawełna Charged Cotton. Zacznij już dziś.

You Will!

Related Images:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj