CULTI – luksusowe perfumy dla Twojego domu

CULTI_DECOR(3)Wzrok, dotyk i węch. To podstawowe zmysły, dzięki którym postrzegamy otaczającą nas przestrzeń. Doceniając wnętrza urządzone z dużym poczuciem estetyki nie możemy więc pominąć przyjemnego zapachu w naszym domu. Wprawi nas w dobry nastrój, pobudzi zmysły i zainspiruje do działania. Warto pomyśleć o takim akcencie i sięgnąć po nową linię ekskluzywnych zapachów włoskiej marki CULTI, która już na początku października będzie dostępna w showroomie DADO DESIGN.

CULTI jest marką założoną w 1990 roku przez Alessandro Agrati. W szybkim tempie zyskała szerokie grono wielbicieli, dzięki wyjątkowej i luksusowej kolekcji perfum dla domu. Delikatne, subtelne, pobudzające zmysły zapachy inspirowane są czterema żywiołami: Powietrzem, Ogniem, Wodą i Ziemią. W showroomie DADO DESIGN dostępna jest seria DECOR, która kryje w sobie delikatne, śródziemnomorskie zapachy, podkreślone drzewem cytrusowym oraz nutą pomarańczy. Wykreują niepowtarzalną atmosferę w Twoim domu i pobudzą zmysły. Substancje zapachowe uwalniane są wolno i stopniowo, dzięki czemu jeden flakonik starcza na 4 – 6 miesięcy, w zależności od wielkości dyfuzora. Wszystkie zapachy tworzone są przez włoskich rzemieślników, według tradycyjnej, włoskiej sztuki perfumeryjnej.

* * *

CULTI to nie tylko pobudzające zmysły zapachy, ale również niepowtarzalny design flakoników i wysoka jakość wykonania. Dostępne są w showroomie DADO DESIGN. Ma on w swojej ofercie takie marki jak: SLIDE, INFINITI, L.KLEIBER, EMECO, GABER, RIGA CHAIR, VITA, FONTANA ARTE, ALBUM, tekstylia KVADRAT oraz porcelanę KAHLA. DADO DESIGN to miejsce dla ludzi ceniących sobie nowoczesny, niebanalny wystrój wnętrz i designerskie meble stworzone przez światowych projektantów.