Pokaz stylizacji topowych blogerek – Alicepoint, Macademian Girl i Jessici Mercedes

Inspiracje z nich czerpią nie tylko zwykłe dziewczyny szukające nowinek modowych w internecie, ale także celebryci, telewizyjne gwiazdy i aktorzy. Modowe blogi i ich autorki robią oszałamiającą karierę. W ramach Fashion Show Galeria Krakowska zaprosiła do współpracy trzy najpopularniejsze autorki blogów: Alicepoint, Macademian Girl i Jessicę Mercedes. O polskich blogerkach pisała już polska i międzynarodowa prasa modowa. Teraz nadeszła kolej, aby klienci Galerii Krakowskiej mogli poznać je osobiście.

Blogerki w ramach jesiennego Fashion Show zaprezentowały 6 stylizacji z kolekcji jesień-zima 2013/2014 dostępnych w Galerii Krakowskiej. Na specjalnych pokazach mody, które odbyły się w weekend 20-22 września, Alicepoint, Macademian Girl i Jessica Mercedes zaprezentowały na modelkach swoje modowe kompozycje i opowiedziały o inspiracjach do stworzonych stylizacji.

Alicja Zielasko, autorka bloga Alicepoint to krakowianka. Modą zaczęła interesować się jako nastolatka. Dziś prowadzi jednego z najpopularniejszych blogów po angielsku, a jej stylizacje obiegają świat. Jej styl jest bezbłędnie rozpoznawany przez jej fanów.

Znana z nieszablonowego podejścia do ubioru i kolekcji nakryć głowy, autorka bloga www.MacademianGirl.com. Kolorem przełamuje stylizacyjne konwenanse, a jej garderoby nie powstydziłaby się sama Carrie Bradshaw. Nic dziwnego, że internetowa wersja amerykańskiego Vanity Fair aż dwukrotnie umieściła ją w prestiżowym międzynarodowym zestawieniu ‘Best Dressed Challenge’.  W 2012 tytuł najlepszego Modowego Bloga Roku przyznały jej 'Fashion Magazine’ i miesięcznik 'Press’. Moda to dla niej sztuka i naturalny sposób ekspresji. Żartuje, że tworzy z nią związek całe życie, bo prawdziwa miłość zdarza się tylko raz. Uwielbia Lady Gagę, Annę Dello Russo, haute couture i estetykę glamour. Eksperymenty to jej żywioł, a blog jest miejscem gdzie wyraża siebie. Jej styl jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny, a w każdym stroju drzemie nutka kobiecości. W poszukiwaniu inspiracji chciałaby zwiedzić Nowy Jork.

Jessica Mercedes uwielbia pisać o modzie, pokazywać modę, fotografować modę. Mieszka w Poznaniu, tam od trzech lat prowadzi bloga Jemerced. Młodziutka blogerka zwiedziła już niemal całą Europę, towarzyszyła nie tylko polskim projektantom mody na światowych pokazach. To ona przede wszystkim staje się ambasadorką polskich nazwisk w świecie mody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj