19 DZIELNICA SZTUKI MODY&URODY – miejsce z przyszłością

archifoto@juliuszsokolowski.plJuż w najbliższy piątek, 27 września o godzinie 19:00, oficjalnie zaznaczy swą obecność na mapie Warszawy 19 DZIELNICA SZTUKI MODY&URODY.

Na powierzchni 300 metrów zostanie otwarty prawdopodobnie największy showroom/atelier i klinika urody w jednym.

Tego wieczoru na Kolejowej 47 obok sztuki, mody i urody spotkamy wielu znakomitych gości – przedstawicieli świata mody, kultury, biznesu i polityki oraz gwiazdy rodzimej estrady.

zaproszenie 27września

19 DZIELNICA SZTUKI MODY&URODY rusza pełną parą!

Na poziomie pierwszym w lokalu znajdziemy ubrania: Betti Design, marki The Frock by Kaja Śródka – fraki i linię basic, Minefy – Ewa Zwolińska – kolekcja dla dzieci i dorosłych, Arkadiusz Taraska, Goshico, Averly London, Mosquito, ubrania dla mężczyzn – Pako Lorente Polska, bieliznę – Kalisse oraz kolekcję feminite by Joanna Ecrin i bransoletki Kaflik Jewellery.

Poziom drugi wkrótce zostanie wzbogacony o stanowisko fryzjerskie, usługi kosmetyczki, wizaż oraz usługi manicure i salę konferencyjną.

Jesienny kalendarz 19 DZIELNICY SZTUKI MODY&URODY – już teraz obfituje w moc wydarzeń, m.in. wernisaż zdjęć promujących najnowszą kolekcję Kai Śródki, aukcja fotografii polskich aktorów oraz spotkania z profesjonalnymi wizażystkami i nauka makijażu!

To tylko nieliczne z atrakcji, które czekają na Państwa na Kolejowej 47.W planach są koncerty, wystawy, pokazy mody, spotkania z designem i fotografią.

Podczas uroczystego otwarcia, które poprowadzi Justyna Pawlicka – znana z ostatniej edycji Top Model i Mateusz Szymkowiak – prezenter TVP 2 czeka na Państwa moc atrakcji.

Za największą uważamy koncert zespołu WhattaGirlz i Praktycznej Pani.

O 20.30 zaprosimy Gości na przepyszny tort od zaprzyjaźnionej z nami Restauracji Smaki Warszawy, a o 21:00 na loterię wizytówkową z całą masą nagród ufundowanych przez Partnerów miejsca: Pako Lorente Polska, 19 Dzielnicę, Original Source, Mosquito, Betti Design, Goshico, Minefy – Ewa Zwolińska, Belvederska Clinic, Wise Care, Z-Hotel, Smile&Beauty.

27 września będzie pięknie, pysznie, wesoło i głośno. Jesteśmy pewni, że uroczyste otwarcie stanie się wydarzeniem, o którym będzie się mówiło jeszcze bardzo długo. A to dopiero początek!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj