Maria Stępień została THE LOOK OF THE YEAR 2013

21 letnia Maria Stępień z miejscowości Niemce /woj. Lubelskie/ została tegoroczną The Look Of The Year Polska 2013. Gala finałowa konkursu odbyła się w sobotę w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Kolejne miejsca w konkursie zajęły Nikola Celeban ze Szczecina oraz Karina Nowak z Żor. Tytuł TLOTY Osobowość otrzymała Estera Kos, w drodze głosowania sms została wybrana także TLOTY Foto. Ten tytuł powędrował do Aleksandry Jareckiej. Internauci w głosowaniu Wirtualnej Polski nagrodę przyznali Urszuli Szczepańskiej.

Na gali finałowej kandydatki na top modelkę zaprezentowały się w kolekcjach projektantów, którzy zasiedli także w jury konkursu: Macieja Zienia, Paprocki & Brzozowski, Bohoboco i Arkadiusza Taraski, w bieliźnie marek Meva Fashion, Visti i Vova (partner główny konkursu) oraz strojach Liu Jo. Dopełnieniem stylizacji była biżuteria Pandora oraz rajstopy marki Adrian.

Choreografem konkursu była Oliwia Jesionowska, a o fryzury i makijaże kandydatek zadbali specjaliści Schwarzkopf Professional oraz Sephora.

Wielki finał poprowadzili Tomasz Kammel, Paulina Drażba oraz Ewa Wojciechowska, a w części artystycznej gali wystąpili Natalia Lesz, Marta Podulka oraz Juliusz Kamil.

Retransmisję z gali finałowej będzie można obejrzeć w czwartek, 29 sierpnia o godz. 21:10 na antenie TVP2.

Laureatki konkursu pojadą na światowy finał THE LOOK OF THE YEAR do Włoch, który odbędzie się 31 sierpnia w Taorminie.

Współorganizatorem wydarzenia jest Miasto Łódź.

fot. Kinga Wasilewska

1 KOMENTARZ

  1. z wyglądu niczym nie wyróżniająca się dziewczyna. zobaczymy z czasem, póki co nic specjalnego. może jednak zabłyśnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj