The Look Of The Year 2013 – Konferencja Prasowa

Konferencja Prasowa w Restauracji Żurawina w Warszawie 9 sierpnia o godz. 11:00 w Restauracji Żurawina w Warszawie odbyła się konferencja prasowa tegorocznej edycji konkursu The Look Of The Year 2013. Wzięły w niej udział wszystkie kandydatki konkursu, przedstawiciele partnerów wydarzenia jak i projektanci gali i gwiazdy gali m.in. duet Bohoboco, Arkadiusz Taraska i Marta Podulka.

Tegoroczna gala finałowa konkursu THE LOOK OF THE YEAR 2013 odbędzie się 24 sierpnia 2013 (sobota) o godz. 20:00 w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Retransmisja finału w TVP2 w czwartek, 29 sierpnia o godz. 21:10.

Na gali finałowej polskiej edycji konkursu THE LOOK OF THE YEAR swoje kolekcje zaprezentują Maciej Zień, duet Paprocki&Brzozowski, duet Bohoboco i Arkadiusz Taraska, którzy zasiądą także w jury. Prócz mody z najwyższej półki nie zabraknie gwiazd muzycznych – wystąpią Marta Podulka, Natalia Lesz i finalista The Voice Of Poland, Juliusz Kamil. Finałową galę poprowadzi Tomasz Kammel oraz Paulina Drażba i Ewa Wojciechowska.

Wydarzenia towarzyszące tegorocznej edycji THE LOOK OF THE YEAR:

21 sierpnia 2013 o godz. 18:00 w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi odbędą się pokazy młodych projektantów „Premiere Runway” pod patronatem trzech uczelni artystycznych: ASP w Łodzi, MSKPU w Warszawie i Politechniki Łódzkiej.

20 sierpnia 2013 o godz. 11:00 odbędzie się oficjalne otwarcie wystaw studentów Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej w galerii Off Piotrkowska.

Współorganizator: Miasto Łódź

Partner główny: Meva Fashion

Partner regionalny: Województwo Łódzkie

Partnerzy: Double Tree by Hilton, Liu Jo, Adrian Fabryka Rajstop, Visti, VOVA, Schwarzkopf Professional, Sephora, Pandora, Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi, Politechnika Łódzka, MSKPU, Off Piotrkowska, Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, Restauracja Żurawina, Mitshubishi Satall, Vinorama, Celebro

Media: TVP2, VIVA, VIVA Moda, Wirtualna Polska, AleModelki, Kobieta.WP.pl, Conceptshop.pl, Radio ESKA, BeModels.pl;