Trudno uwierzyć, że nie jest modelką!

Młody fotograf zaprosił do udziału w sesji zdjęciowej nie modelkę a… lekarza!

Paweł Biegun, który słynie z niekonwencjonalnego podejścia do fotografii współpracował do tej pory z profesjonalnymi modelkami lub wieloma osobami publicznymi. Przed jego obiektywem pozowała m.in.: Marta Żmuda-Trzebiatowska .

Zawsze marzyłem, żeby fotografować charyzmatyczne i niebanalne osobowości. Pomyślałem, że praca z kimś – dla kogo pozowanie przed aparatem nie jest codziennością, może być prawdziwym wyzwaniem i przygodą.

Do swojej sesji postanowił zaprosić dr Anetę Franczak-Drygalską, która na co dzień epatuje skromnością i profesjonalizmem i zazwyczaj można ją spotkać w białym, lekarskim fartuchu.

 

O urodzie i klasie Pani dr Anety Franczak-Drygalskiej usłyszałem od moich przyjaciół. Po zobaczeniu kilku zdjęć i przeczytaniu kilku wywiadów – wyszedłem z propozycją zrobienia sesji zdjęciowej. Niestety Pani dr nie dała namówić się tak łatwo i na zgodę musiałem czekać kilka miesięcy, ale myślę, że naprawdę było warto. Ponieważ Pani dr na co dzień kocha podróżować po świecie – zaproponowałem, żeby sesja odbyła się w imponujących wnętrzach Muzeum Lotnictwa Polskiego.

Fot (sesja): Paweł Biegun / Fot: (gabinet) Delfin Orłowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj