Empik Fotoksiążka – zachowaj najważniejsze wspomnienia na zawsze!

fotoksiazka_lifestyleCzy wiesz, że Twoje fotografie na płycie CD przetrwają tylko kilkanaście lat? Tymczasem, wydrukowane na najwyższej jakości papierze, opatrzone wybranym przez Ciebie tekstem i grafiką oraz oprawione w piękną okładkę zostaną z Tobą na zawsze. Stwórz własną Empik Fotoksiążkę i zachowaj najważniejsze dla Ciebie wspomnienia!

„Fotografie to kęsy czasu które można wziąć do ręki” – mawiała Angela Carter, czołowa angielska pisarka drugiej połowy XX wieku. Jej słowa, dziś wydają się szczególnie ważne. Rozdarci między pracą a domem, obowiązkami i rozrywką, chcemy zapamiętać jak najdłużej każdą, ważną w naszym życiu chwilę. Wymarzona podróż, przyjęcie w gronie najbliższych, zaręczyny, ślub czy urodziny dziecka – to tylko niektóre z wydarzeń, podczas których nieodłącznie towarzyszy nam aparat fotograficzny. Setki wykonanych wtedy zdjęć zgrywamy najczęściej na płyty CD, zapominając, że ich żywotność wynosi tylko kilkanaście lat. Jeśli zechcemy obejrzeć zdjęcia po dłuższym czasie może więc czekać nas niemiła niespodzianka. Istnieje jednak rozwiązanie, dzięki któremu nie tylko uwiecznisz wspomnienia z najpiękniejszych chwil na zawsze, ale nadasz im także wyjątkowo piękną oprawę…

Empik_Fotoksiazka_infografika

Empik Fotoksiążka to niepowtarzalny fotoalbum, szyty na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki niemu z łatwością możesz uwiecznić wybrane przez Ciebie chwile. Do każdego zdjęcia możesz dodać inspirujący cytat, bądź inny, dowolnie wybrany przez Ciebie tekst. Podczas tworzenia swojego albumu możesz wybierać także z szerokiej gamy teł, ramek, czy clipartów. Empik Fotoksiążka, w zależności od Twoich preferencji, może mieć różny rozmiar. Twój spersonalizowany album może mieć od 28 do 160 stron i zostać wykonany w układzie pionowym lub poziomym. Empikfoto oferuje także bogaty wybór okładek Empik Fotoksiążki, m.in. twardą laminowaną, z eko skórą, wykonaną w technologii velvet touch oraz – najbardziej efektowną – okładkę akrylową. Jedynym ograniczeniem w kreowaniu Empik Fotoksiążki jest Twoja kreatywność i własne upodobania!

Gotowa Empik Fotoksiążka będzie niepowtarzalną pamiątką, do której ze wzruszeniem wrócisz po latach. Fotoalbum, wykonany według Twojego autorskiego pomysłu, będzie stanowić również piękny prezent dla najbliższych.

***

Empikfoto.pl to jedna z pierwszych w Polsce platform internetowych wyspecjalizowanych w usługach fotograficznych i jednocześnie największy serwis oferujący produkty w pełni personalizowane.

Zarówno www.empikfoto.pl, jak i sklepami internetowymi www.empik.com, www.smyk.com i www.empiktravel.pl – zarządza spółka E-commerce Services, należąca do Empik Media & Fashion S.A., notowanego na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.