Nieskazitelna cera dzięki korektorom IsaDora

Korektory pomogą ukryć wszystkie niedoskonałości cery – sińce pod oczami, pojedyncze wypryski, przebarwienia, naczynka. Dzięki nim cera zyskuje jednolity koloryt. Wystarczy tylko dobrać odpowiedni korektor do potrzeb skóry.

IsaDora w swojej ofercie kosmetyków posiada produkty, które sprawią, że cera będzie nieskazitelna, niedoskonałości niewidoczne, cienie pod oczami rozświetlone. Korektory należą do podstawowych kosmetyków, które każda z kobiet powinna mieć w swojej kosmetyczce. Dobrze dobrany kolorem korektor wśród osób o pięknej cerze może stanowić jedyny makijaż. A Ty, co wybierzesz – korektor w sztyfcie, pomadce czy pędzelku? Każdy dostosowany jest do innego miejsca zastosowania, preferencji użytkownika i rodzaju niedoskonałości.

IsaDora – Korektor w sztyfcie Treat and Cover

Skuteczny korektor o antybakteryjnym i przeciwzapalnym działaniu perfekcyjnie kryje niewielkie plamki, wypryski i przebarwienia. Formuła jest wodoodporna i długotrwała. Korektor nie jest perfumowany i został przebadany klinicznie. Dzięki zawartości 1,8% kwasu salicylowego korektor szybko wysusza poszczególne zmiany trądzikowe i oczyszcza pory. Odpowiedni dla skóry normalnej, mieszanej lub tłustej

Korektor dostępny jest w 3 kolorach – 20 Ivory, 21 Neutral oraz 22 Almond.

Cena: 37zł/28g

IsaDora – Korektor w pomadce Perfect Coverstick

Korektor w pomadce to dobrze kryjący korektor w wysuwanym sztyfcie, który idealnie pokrywa wszelkie niedoskonałości skóry. Nie nadaje się na okolice oczu. Dla skóry normalnej, mieszanej i tłustej

Korektor dostępny jest w 2 kolorach: 01 Light oraz 02 Medium.

Nieperfumowana. Testowana klinicznie.

Cena: 38zł/2,25g

IsaDora – Rozświetlający korektor w pędzelku Light Touch Concealer

Rozświetlający korektor w pędzelku Light Touch Concealer stapia się ze skórą w mgnieniu oka, niwelując cienie pod oczami i pokrywa zmiany pigmentacyjne na skórze. Efekt rozświetlenia sprawia, że niewielkie zmarszczki są mniej widoczne. Dzięki pędzelkowi zawartemu w zestawie korektor bardzo dobrze nadaje się do odświeżana makijażu w podróży. Odpowiednie dla każdego typu skóry.

Korektor dostępny jest w 3 kolorach – 80 Blonde Beige, 81 Rose Beige oraz 82 Peach Beige.

Nieperfumowana. Testowana klinicznie i oftalmologicznie.

Cena: 49,50zł/2,2g

 

Produkty IsaDora dostępne są w perfumeriach Douglas na terenie Polski.

Strona internetowa: http://www.isadora.com/pl/