MACIEJ ZIEŃ ponownie na Gali Finałowej THE LOOK OF THE YEAR 2013 w Łodzi

Maciej Zień
Maciej Zień

Maciej Zień po raz drugi zaprezentuje swoją kolekcję na gali finałowej The Look Of The Year 2013 oraz zasiądzie w jury konkursu, które wybierze top modelkę 2013 roku. Finał tegorocznej edycji odbędzie się 24 sierpnia 2013 w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Pełną relację z gali finałowej wyemituje TVP2. Maciej Zień po raz pierwszy współpracował z The Look Of The Year przy zeszłorocznej edycji. Partnerem wydarzenia jest miasto Łódź.

Projektant, stylista, a przede wszystkim perfekcjonista. Od lat jedna z jaśniejszych postaci na polskiej scenie modowej. Twórca luksusowej marki, utożsamianej z klasą i elegancją. Dekada pracy artystycznej projektanta to konsekwentne budowanie wysublimowanego stylu, który spotkał się z uznaniem na wielu konkursach. Maciej Zień otrzymał nagrody dla projektantów mody – Złota Nitka oraz Złoty Wieszak. W 2004 r. Został laureatem prestiżowej nagrody Belvedere International Achievement Award w kategorii projektant mody oraz dwukrotnie prezentował swoje kolekcje podczas Paryskiego Tygodnia mody Prãt-ã-Porter. Potwierdzeniem jego wyjątkowej pozycji w świecie mody jest nagroda Doskonałość mody 2010 przyznana przez magazyn Twój styl. W 2012 odebrał nagrodę w kategorii moda podczas Gali Osobowości i Sukcesy roku 2011.

Maciej Zień w branży znany jest także jako twórca kostiumów do spektakli oraz autor licznych stylizacji do teledysków, widowisk, czy sesji zdjęciowych. Pewnie dlatego jego kreacje cieszą się uznaniem wśród gwiazd show-businessu.  Swoim nazwiskiem firmuje także autorski projekt „Zień Home”, studio projektowania wnętrz skrojonych na miarę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj