School of Form w ramach projektu KontenerArt w Poznaniu

School_of_Form_logotypWarsztaty food designu, nauka szycia czy projektowania ceramiki – to tylko niektóre z bezpłatnych aktywności realizowanych przez studentów i wykładowców School of Form w ramach projektu KontenerArt w Poznaniu. Zajęcia odbędą się w dniach 9, 10 i 11 sierpnia przy ul. Ewangelickiej w Poznaniu.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się między innymi, jak można zbudować od podstaw własny grill ogrodowy przy pomocy cegieł, zaprawy murarskiej i betonowych płyt. Będą mieli okazję zaprojektować i wykonać ceramiczne naczynie inspirowane ulubionymi potrawami, stworzyć jadalne talerze lub nauczyć się grillować zgodnie z najnowszymi trendami food-designu.

Prowadzący warsztaty pokażą również, w jaki sposób ożywić przestrzeń ogrodu lub balkonu. W trakcie kilkugodzinnych warsztatów uczestnicy nauczą się wykonywać osłonki na doniczki. Z kolei na zajęciach krawieckich przekonają się, że można ponownie wykorzystywać ulubione, ale nienoszone już ubrania, szyjąc z nich ręcznie portfele.

Wszystkie osoby, które zastanawiały się, jak to jest być DJ-em będą miały okazję przekonać się o tym na własnej skórze. Na warsztatach „Stwórz swój set” nauczą się zasad miksowania utworów krok po kroku. Po krótkim wprowadzającym kursie nagrają swój własny set muzyczny.

Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji o programie na stronie www.sof.edu.pl w zakładce „aktualności”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj