Intrygujące połączenie od ZEADES – nowa kolekcja „Taupe”

Me’amoore prezentuje nową kolekcję biżuterii ZEADES – „Taupe”. Znak rozpoznawczy marki to połączenie stali szlachetnej oraz delikatnej, barwionej skóry. „Taupe” to kolejna zaskakująca kompozycja, w której jedną z głównych ról odgrywa szarobrązowy odcień.

W butiku Me’amoore jest już dostępna biżuteria z kolekcji „Taupe”. Jest ona wyrazem artystycznego kunsztu i pasji tworzenia. Biżuteria łączy w sobie jonizowaną stal chirurgiczną, szarobrązową ręcznie wyprawianą skórę oraz sztuczne perły. Intrygujące kompozycje dopełniają austriackie kryształy. Produkty ZEADES to najwyższa jakość oraz intrygujące formy i kształty. Skóra wykorzystywana do produkcji wyrobów marki jest miękka i zmysłowa jak jedwab.

W skład kolekcji „Taupe” wchodzą kolczyki, naszyjniki, pierścionki, bransoletki oraz zegarki.

Biżuterię ZEADES można znaleźć w kilkunastu butikach na całym świecie.

W Polsce produkty marki są dostępne w butiku Me’amoore w Warszawie, przy ul. Mokotowskiej 26.

Me’amoore to oryginalna i pełna koloru biżuteria z całego świata. W ofercie marki można znaleźć kolekcje z Europy, Azji, Ameryki Południowej i Północnej, Australii i Nowej Zelandii. Swoje miejsce w Me’amoore, obok uznanej na świecie marki ZEADES, mają również polskie projektantki – Eva Sokólska, Agata Szwankowska czy Sylwia Żak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj