Pierwsza kolekcja Mini Lana by Lana Nguyen już w sprzedaży!

Lana Nguyen, tworząca w Polsce projektantka wietnamskiego pochodzenia, znana z unikatowych połączeń skrajnie różnych tkanin, stworzyła linię dla dziewczynek w wieku od 3 do 10 lat. Mini Lana to miniaturkowe wersje najpopularniejszych produktów z casualowej linii Pink Sugar by Lana Nguyen. Ubrania zachowane są w uroczym i sportowym stylu. Zabawne tekstowe nadruki noszone przez dzieci potrafią niejednego dorosłego wprawić w dobry nastrój.

“ Z myślą o swoich córkach lub młodszych siostrach, klientki często pytają mnie o możliwość uszycia w mniejszym rozmiarze rzeczy, które same kupują dla siebie. Liczne indywidualne zamówienia, np.na bluzę „Stressed, depressed but well dressed” w wersji mini, zainspirowały mnie do stworzenia całej kolekcji Mini Lana by Lana Nguyen. Ubrania są oczywiście zmodyfikowane i przystosowane do potrzeb i wygody dzieci” – powiedziała Lana Nguyen.

Lana Nguyen mieszka i tworzy w Polsce. Projektantka znana jest z oryginalnych kolekcji damskich, które cechują unikatowe, skrajne połączenia delikatnych tkanin z ciężkimi.

Obok ekskluzywnej, głównej linii Lana Nguyen, projektantka posiada również linię bardziej casualowa, lifestylową pod nazwą Pink Sugar by Lana Nguyen, która była inspiracją do stworzenia kolekcji dziecięcej.

Obecnie Lana przygotowuje nową, główną kolekcję z linii Lana Nguyen. Będzie ona po raz kolejny inspirowana Wschodem, tym razem jednak projektantka sięgnie do innego okresu czasowego. Kolekcja będzie dostępna już jesienią tego roku!

Ubrania dostępne są w sklepie online: www.lananguyen.com oraz w sklepie stacjonarnym w Warszawie: ul.Nowy Świat 35/7.

fot. Kasia Górecka

modelki: Bianka i Oliwka

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj