Metamorfozy z Benjamin Moore

BM metamorfoza 4Kolory Benjamin Moore „zagrały” w pierwszym w Polsce internetowym programie wnętrzarskim „Szybkie Metamorfozy”. Ozdobiły pokój muzyczny Weroniki na warszawskim Bemowie. Był to inauguracyjny odcinek otwierający cykl wnętrzarskich metamorfoz z ekskluzywną marką Benjamin Moore.

Pierwsza Metamorfoza

Przeobrażenie pokoju muzycznego Weroniki w miejsce zachęcające do twórczych działań, a jednocześnie przytulne i dziewczęce było nie lada wyzwaniem. Warunek był taki, że ma być w nim dużo plakatów i stolik zamiast biurka. Ulubionym kolorem nastolatki jest fiolet, który też miał się pojawić się we wnętrzu.

Pierwsze skrzypce

Projekt aranżacji wnętrza opracowała Magdalena Borowiak – Wróblewska, projektantka wnętrz z wieloletnim doświadczeniem, jednocześnie autorka programu „Szybkie Metamorfozy” i jego prowadząca. Zanim jednak ekipa pod „wodzą” Magdy przystąpiła do pracy w salonie sprzedaży farb Benjamin Moore odbyło się dla niej szczegółowe szkolenie dotyczące właściwej aplikacji produktów, doboru ich pod względem charakteru wnętrza, nasycenia oświetlenia oraz cech poszczególnych palet kolorystycznych. Również tu projektantka wybrała barwy do pomalowania pokoju Weroniki. Postawiła na połączenie odcieni szarości z fioletem, gdyż jak twierdzi szary kolor w zestawieniu z fioletowym nabiera dostojnego i kobiecego smaku. Barwy, które ozdobiły wnętrze to Elephant Gray 2109-50 z kolekcji Candice Olson Designer Picks oraz Cotton Balls OC 122 z palety OFF-White Color Benjamin Moore. Szary z poświatą fioletu i biel utworzyły idealne tło dla aksamitnego, fioletowego łóżka, pozostałych mebli i muzycznych akcentów. Choć pokój Weroniki nie jest duży, po metamorfozie, dzięki użyciu w aranżacji jasnych stonowanych barw sprawia wrażenie bardziej przestronnego.

Prosto z planu

Mimo, że podczas kręcenia odcinka prezentującego metamorfozę pokoju muzycznego panowało duże zamieszanie nad wszystkim doskonale czuwała gospodyni programu Magdalena Borowiak – Wróblewska. Choć czasu na remont wnętrza było niewiele, poza tym oprócz jego realizacji przy produkcji programu dochodzi czasochłonny montaż to świetna atmosfera i nastrój na planie nieustannie towarzyszyły każdemu. Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka z udziałem Benjamin Moore na stronie: szybkiemetamorfozy.pl , relacji z jego produkcji w zakładce specjalnej o nazwie „Szybkie Metamorfozy” na benjaminmoore.pl oraz śledzenia kolejnych odsłon programu na facebookowym profilu Benjamin Moore: www.facebook.com/benjaminmoorepl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj