Ciesz się piękną i zdrową opalenizną z AVON!

Kostium kąpielowy, klapki, zwiewna sukienka, słomkowy kapelusz… czekając na wymarzony urlop pakujemy letnią walizkę, w której nie może zabraknąć kremów do opalania z filtrami słonecznymi. Doskonałą ochronę na plaży zapewniają produkty AVON SUN+ z kompleksem Derma-UV PLUSTM, które skutecznie chronią skórę przed promieniami UVA i UVB.

Linia słoneczna AVON nie tylko chroni przed słońcem, ale także dzięki zastosowaniu w formułach innowacyjnej technologii Activi-D pomaga optymalnie wykorzystać potencjał witaminy D w skórze, zapewniając jej piękny, promienny wygląd.

AVON SUN+ to lekkie, nietłuste konsystencje, nawilżenie i ochrona, która pomagają zminimalizować ryzyko przedwczesnego starzenia się skóry, a co za tym idzie zachować jej zdrowy wygląd. Nowością w tym roku jest spray PROTECT&GLOW z beta karotenem, który nadaje skórze złocistą długotrwałą opaleniznę i blask, a dodatkowo zawarty w formule kompleks witamin i aloes nawilżają i odżywiają skórę (AVON SUN+ PROTECT&GLOW SPF15, cena regularna: 32 zł, poj. 150 ml)

Aby przygotować skórę do opalania warto wcześniej wykonać peeling, który złuszczy naskórek i zapewni efekt równomiernej opalenizny. Aby nasza skóra szybko zyskała piękny odcień możemy zastosować preparat przyśpieszający i wzmacniający opaleniznę tak, jak niezwykle przyjemny w użyciu olejek w sprayu z linii AVON SUN+ MAXI TAN (cena regularna: 24 zł, poj. 150 ml).

Po ekspozycji na słońce ciało wymaga szczególnej pielęgnacji i nawilżenia – z pomocą zmęczonej słońcem skórze przyjdzie odżywcze masło do ciała po opalaniu AVON SUN+ (cena regularna: 20 zł, poj. 200 ml).

AVON SUN+ pomaga także chronić przed słońcem delikatną i wrażliwą skórę dzieci, która szczególnie szybko ulega poparzeniom. Dzięki pachnącym, kolorowym formułom i wygodnym aplikatorom smarowanie się na plaży jest doskonałą zabawą. W tym roku nowością jest wodoodporny witaminowy krem ochronny dla dzieci SPF50 (cena regularna 35 zł, poj. 75 ml), który chroni i pielęgnuje delikatną skórę. Po zabawie na plaży skórę maluchów ukoi chłodząca galaretka po opalaniu (cena regularna: 24 zł, poj. 150 ml), która doskonale nawilża, a dzięki zatopionym w jej formule kolorowym drobinkom jest uwielbiana przez najmłodszych plażowiczów.

Zestaw doskonały na plażę:

  • AVON SUN+ spray PROTECT&GLOW SPF15, cena regularna: 32 zł, poj. 150 ml.
  • AVON SUN+ olejek w sprayu wzmacniający opaleniznę, cena regularna: 24 zł, poj. 150 ml.
  • AVON SUN+ odżywcze masło do ciała po opalaniu, cena regularna: 20 zł, poj. 200 ml.
  • AVON SUN+ witaminowy krem ochronny dla dzieci SPF50 cena regularna 35 zł, poj. 75 ml.
  • AVON SUN+ chłodząca galaretka po opalaniu (cena regularna: 24 zł, poj. 150 ml)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj