Zrelaksuj się z BEETLE

Najlepsze pomysły przychodzą nam do głowy gdy jesteśmy zrelaksowani. Kreatywność wymaga przestrzeni – to daje nam fotel BEETLE włoskiej marki INFINITI, dostępny w showroomie DADO DESIGN. Delikatnie i wytwornie okala nas swoim kształtem, dając poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Rozsiądź się wygodnie!

Fotel BEETLE to idealne rozwiązanie dla osób, które doceniają ulotne chwile wolności i chcą odpocząć w przyjemnym otoczeniu. Wystarczy moment, aby poczuć jaki jest wygodny i odprężyć się. BEETLE wykonany jest z pianki poliuretanowej wpasowanej w stalowy stelaż z podstawą aluminiową.

Dostępny w wielu stonowanych i żywych kolorach, dzięki czemu można dopasować go do każdego, nawet najbardziej nietypowego wnętrza. Można wybrać wersję w skórze, wełnie, tkaninie lub tkaninach powierzonych. Dodatkowo są dwa oparcia do wyboru: niskie i wysokie. Opcjonalnie można również dokupić praktyczny podnóżek. BEETLE doskonale nadaje się do wszelkiego rodzaju pomieszczeń domowych lub użyteczności publicznej.

* * *

Prezentowany model to nie tylko niebanalny oraz niepowtarzalny design, ale i wysoka jakość wykonania. Dostępny jest w showroomie DADO DESIGN oraz sklepie internetowym – www.dadodesign.pl. Showroom ma w swojej ofercie takie marki jak: SLIDE, INFINITI, L.KLEIBER, EMECO, GABER, RIGA CHAIR, QISDESIGN, FONTANA ARTE, ALBUM, tekstylia KVADRAT oraz porcelanę KAHLA. DADO DESIGN to miejsce dla ludzi ceniących sobie nowoczesny, niebanalny wystrój wnętrz i designerskie meble stworzone przez światowych projektantów.