Nowy Magazyn JOY Sierpień 2013 – Teraz jeszcze więcej mody, porad i gwiazd!

08_joy_2013Magazyn JOY zmienia się dla swoich Czytelniczek. Już od sierpniowego numeru pismo pojawi się z odświeżoną makietą, do której wprowadzono więcej koloru i wyróżników graficznych. JOY powraca także do poprzedniej stylistyki okładek, która wyróżniała magazyn na rynku.

Na nowo znajdziemy na niej zbliżenie na twarz gwiazdy numeru. Ponadto w magazynie pojawi się wiele nowych rubryk, które dla wygody Czytelniczki zostaną oznaczone symbolem „Nowe w JOYu”.

Nowy JOY to jeszcze więcej mody i urody: rozbudowane sesje zdjęciowe, prezentacja trendów na nadchodzący sezon, moda dla dziewczyn z trudnymi sylwetkami, sesja zdjęciowa z gwiazdą, prezentującą jej indywidualny styl – w tym numerze przeglądamy garderobę Olgi Bołądź, znane blogerki oceniają wpadki modowe. W numerze prezentujemy także spektakularne metamorfozy oraz przydatne porady urodowe przedstawiające makijaże i zabiegi krok po kroku, tak aby Czytelniczka mogła wykonać je samodzielnie.

Od najnowszego numeru w magazynie pojawi się jeszcze więcej tematyki związanej z najbardziej popularnymi gwiazdami – raporty, artykuły i wywiady. W tym wydaniu muzyczne inspiracje Eweliny Lisowskiej, gwiazda, mówi o gwiazdach, czyli Jakóbiak prywatnie, najbardziej pożądany wampir świata Alexander Skarsgård o swoim wolnym czasie, związki i miłości Ryana Reynoldsa.

Nowy JOY to również więcej informacji o onlinie: ciekawe adresy internetowe, polecane video na YouTube, dział NetNews, aktywna współpraca z blogerkami – każdy podany w adres internetowy zostanie wyróżniony podkreśleniem, co ułatwi Czytelniczce odnalezienie go w tekście.

 

Sierpniowy JOY w kioskach od 23 lipca.

 

NOWOŚCI W JOY:

– Nowa, wakacyjna cena 2,99 zł (w tym VAT 8%)

– Odświeżona makieta: więcej kolorów i wyróżników graficznych

– Okładka ze zbliżeniem na twarz gwiazdy numeru

– Nowe rubryki oznaczone symbolem „Nowe w JOYu”

– W magazynie więcej treści dotyczących mody, urody, porad i gwiazd

– Odświeżony dział podróże: Miejsce na czasie