Mostek wideokonferencyjny HUAWEI VP9630

HUAWEI VP9630.Najnowszy mostek wideokonferencyjny HUAWEI VP9630, umożliwiający elastyczną konfigurację portów, jest już dostępny na naszym rynku. Rozwiązanie współpracuje z różnymi typami terminali wideokonferencyjnych, zapewniając wysoką jakość wideokonferencji. Dystrybutorem urządzenia jest firma KONTEL – przedstawiciel VAD HUAWEI w Polsce.

Wysoka wydajność i universal transcoding

VP9630 to pierwszy na rynku mostek wideokonferencyjny wspierający universal transcoding z rozdzielczością do 1080p 60. Wykorzystanie H.264 High Profile pozwala ograniczyć zajętość pasma konferencji o połowę. Trzykanałowy dźwięk wyłapuje nawet najcichsze szepty dochodzące z najdalszych miejsc sali konferencyjnej. Inteligentny transcoding umożliwia udostępnianie treści pochodzących z różnych typów urządzeń.

Łatwe wdrożenie i użytkowanie

Mostek oferuje wbudowany GK, zarządzanie przez WWW z różnymi poziomami uprawnień oraz wiele trybów dla firewall traversal, jak np.: H.460, NAT statyczny, firewall wideo, firewall i SNP™.

Dzięki niemu wideokonferencje można inicjować na wiele sposobów jako: HUAWEI SiteCall™, konferencja ad-hoc, planowanie konferencji przez przeglądarkę internetową. Urządzenie zapewnia wiele funkcji do sterowania konferencją, w tym: automatyczny tryb ciągłej obecności, aktywację głosem, sterowanie DTMF, Audio/ Video IVR, przesyłanie prezentacji H.239 i FECC.

Bezpieczny i niezawodny QoS

Nowe rozwiązanie HUAWEI wykorzystuje H.264 SVC i SEC 3.0, co gwarantuje że wideokonferencja będzie przeprowadzona bez zakłóceń, nawet jeśli pliki zostaną utracone w 20 procentach. Jakość transmisji podnosi również dynamiczny bufor jitter do 1000ms. Funkcja IRC™ pozwala zmniejszyć zużycie pasma konferencji i zaoferować najlepszą możliwą jakość przekazu. Bezpieczeństwo danych zapewnia H.235 (AES256), SRTP / TLS (AES256), HTTPS i SSH. MCU, zasilanie, interfejs sieciowy i zapasowy chipset.

Oparty na standardach i skalowalny

Mostek wideokonferencyjny obsługuje wielopoziomowe i wielokanałowe kaskadowanie, nagrywanie konferencji, H.323, SIP, TIP, systemy telepresence, terminale wideokonferencyjne HD / SD, urządzenia mobilne i połączenia telefoniczne. Integracja VP9630 z Huawei eSpace, Microsoft Lync / OCS, IBM Sametime UC i Skype Interfejs API pozwala mu na współpracę z systemami innych producentów. Poza tym, urządzenie zwiększa wykorzystanie zasobów, dzięki ich dynamicznej alokacji.

 

Więcej na: www.kontel.pl

o HUAWEI

HUAWEI jest producentem sprzętu telekomunikacyjnego. Koncern funkcjonuje od 1988 roku i posiada obecnie światowy zasięg. Najbardziej znanym rozwiązaniem firmy są szerokopasmowe modemy wykorzystywane na rynku telefonii komórkowej, których HUAWEI produkuje rocznie ponad 60 milionów.

Firma tworzy innowacyjne rozwiązania oparte na zaawansowanych technologiach w zakresie infrastruktury sieciowej, aplikacji, oprogramowania oraz dostarcza profesjonalne urządzenia i usługi telekomunikacyjne. Technologie sieci przewodowych, bezprzewodowych oraz IP oferowane przez HUAWEI pozwoliły firmie zająć pozycję lidera na rynku rozwiązań konwergentnych, opartych w pełni na sieciach z protokołem IP (All-IP).

Produkty i rozwiązania marki HUAWEI zostały wdrożone w ponad 100 krajach i są masowo wykorzystywane przez 45 spośród 50 największych operatorów telekomunikacyjnych świata.

W oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie w sektorze telekomunikacyjnym HUAWEI kreuje cyfrowy świat, w którym ludzie mogą komunikować się bez ograniczeń w każdym miejscu na świecie.

W celu ochrony środowiska naturalnego i zahamowania niekorzystnych zmian klimatycznych firma HUAWEI wdrożyła wiele rozwiązań proekologicznych, które pozwalają na zmniejszenie zużycia energii i emisji dwutlenku węgla.

o KONTEL

KONTEL jest wiodącym dystrybutorem sprzętu telekomunikacyjnego i teleinformatycznego. Firma jest polskim dystrybutorem produktów takich marek, jak: Huawei, Plantronics, Konftel, Ascom Wireless, ITS, Topex, RTX, Innovaphone. KONTEL ma 30 letnie doświadczenie na rynku i wysoką pozycję na zaszczytnej liście Diamentów Biznesu – rankingu firm najdynamiczniej rozwijających się publikowanej przez magazyn Forbes

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj