Klan Kardashianów powraca

Keeping Up with the Kardashians - Season 8CHWILE RADOŚCI, RODZINNE PROBLEMY I WIELKIE EMOCJE, CZYLI 8. SEZON „Z KAMERĄ U KARDASHIANÓW”

Klan Kardashianów powraca. Kolejny, 8. już sezon przygód najsłynniejszej rodziny celebrytów zapowiada się wyjątkowo. Najjaśniejsza gwiazda znanego reality show – Kim, spodziewa się dziecka. Jak zareaguje na tę wiadomość główna zainteresowana? Co powiedzą jej siostry? Oglądaj „Z kamerą u Kardashianów” w każdą niedzielę, od 21 lipca o godzinie 21.00 na kanale E! Entertainment.

„Z kamerą u Kardashianów” to program ukazujący codzienne życie sławnej rodziny celebrytów. Kim, Khloe i Kourthney, najbardziej znane przedstawicielki swojego rodu, to córki Roberta Kardashiana – zmarłego w 2003 roku wpływowego amerykańskiego prawnika. Kris, matka popularnych sióstr, wyszła ponownie za mąż za Bruce’a Jennera, lekkoatletę, medalistę igrzysk olimpijskich w Montrealu w 1976 roku. Kris i Bruce dochowali się również swoich dzieci – Kendall i Kylie. Oprócz wymieniowych wyżej postaci w programie pojawia się również syn Kris i Roberta – Rob oraz mąż Khloe – Lamar. Gościnnie pojawia się także wiele gwiazd oraz barwnych postaci Hollywood.

Sezon 8. będzie obfitował w masę nieprzewidzianych sytuacji i zwrotów akcji. Jego nowym bohaterem zostanie, nie do końca zadowolony z tego powodu, Kanye West – raper, wokalista i producent muzyczny, a prywatnie partner Kim Kardashian. Para spodziewa się swojego pierwszego dziecka, a widzowie już w pierwszym odcinku poznają jego płeć. Ten wydawałoby się radosny dla przyszłych rodziców czas, zmącą sprawy życia codziennego. Kim musi dopilnować swoich spraw rozwodowych, a Kanye bez owijania w bawełnę wyrazi swoje zdanie na temat reality show rodziny Kardashianów. Z powodu ciąży siostry, Khloe będzie musiała natomiast zmierzyć się z, jeszcze bardziej natarczywymi pytaniami: kiedy wraz z mężem zdecydują się na dziecko?

Matka Kim, Khloe i Kourthney wpadnie w tarapaty. Kris przekona się, że w trudnych chwilach zawsze może liczyć na swoje córki, ale jednocześnie sama będzie musiała być oparciem dla swojego męża – Bruce’a, u którego odezwą się dolegliwości związane ze słuchem.

Kolejne wzloty i upadki, momenty szczęścia i największe awantury u Kardashianów tylko na E! Entertainment.

Oglądaj w każdą niedzielę od 21 lipca o godzinie 21.00 na kanale E! Entertainment.

 

***

O E! Entertainment

E! Entertainment to kanał pełen inspirujących i ciekawych osobowości, który prezentuje trendy ze świata mody, filmu, muzyki, sztuki oraz nocnego życia Hollywood.

To relacje z czerwonego dywanu, reality shows z  gwiazdami oraz codzienna porcja najnowszych informacji ze świata rozrywki i popkultury – to wszystko czeka na widzów E!

O Universal Networks International

Universal Networks International należąca do NBCUniversal, to jedna z największych na świecie telewizyjnych sieci rozrywkowych, oferująca atrakcyjne kanały w ponad 176 krajach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Ameryki Łacińskiej oraz Azji. Portofolio składa się kanałów: Universal Channel, 13 th Street Universal, Scifi Universal, DIVA Universal i Studio Universal, E! Entertainment Television, The Style Network i Golf Channel. Te marki dostarczają pełen zakres oferty rozrywkowej do lokalnych odbiorców na całym świecie. Universal Networks International obsługuje także kanał Movies 24 oraz dyspomuje pakietem kontrolnym akcji w KidsCo joint venture.

Universal Networks International jest oddziałem NBC Universal, jednej z głównych globalnych spółek medialno-rozrywkowych, zajmujących się rozwojem, produkcją oraz marketingiem informacyjnych i rozrywkowych kanałów telewizyjnych przeznaczonych dla odbiorców na całym świecie. Portfolio NBC Universal składa się z kanałów informacyjnych oraz rozrywkowych, wiodącej firmy produkującej filmy fabularne oraz licznych rozrywkowych parków tematycznych. NBC Universal należy do Comcast Corporation.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj