DUET BOHOBOCO na gali finałowej THE LOOK OF THE YEAR 2013

Duet BOHOBOCO od lewej Michał Gi lbert Lach i Kamil OwczarekPokaz duetu BOHOBOCO – Michała Gilberta Lach i Kamila Owczarka na tegorocznej gali finałowej The Look Of The Year, już 24 sierpnia 2013 w Łodzi. Projektanci BOHOBOCO, którzy zasiądą także w jury finału, już po raz współpracują z TLOTY, wcześniej byli gośćmi konkursu The Look Of The Year w 2011 roku.

Łódź z pewnością jest miastem mody! A to za sprawą takich wydarzeń jak konkurs na top modelkę The Look Of The Year 2013. Galę finałową uświetnią pokazy najbardziej znanych i topowych polskich projektantów. Kolejne nazwiska zdradzimy niebawem. Partnerem tegorocznej edycji konkursu jest Miasto Łódź.

BOHOBOCO to duet polskich projektantów Michała Gilberta Lach i Kamila Owczarka , którzy swoje doświadczenie zbierali przez lata pracy w branży modowej. Zdobyta wiedza, wrażliwość estetyczna i talent sprawiają, że projekty z ich metką spotykają się z uznaniem szerokiego grona odbiorców.   Mimo, że BOHOBOCO jest na etapie rozwoju to łatwo rozpoznać styl projektantów doskonale łączący funkcjonalność, wygodę i klasę, dla których bazę tworzą z uwagą wyselekcjonowane tkaniny i kolory. BOHOBOCO to kosmopolityczna mieszanka stylów charakterystycznych dla najważniejszych stolic mody. W projektach nowojorska nonszalancja miesza się z londyńską awangardą, paryską elegancją i mediolańskim dolce vita.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj