PANAMA – znacznie więcej niż egzotyczna nazwa

logo Dado DesignDoskonałe połączenie przeszłości z teraźniejszością, innowacyjnego tworzywa sztucznego z drewnem – tym wyróżnia się oryginalne krzesło PANAMA, włoskiej marki Gaber.

Projekt otrzymał prestiżową nagrodę Red Dot Design Award 2013. PANAMA dostępna jest w showroomie DADO DESIGN oraz w sklepie internetowym www.dadodesign.pl.

PANAMA to krzesło wyjątkowe – jego design narodził się w trakcie technologicznych eksperymentów zastosowania technopolimeru dla marki Gaber.

Jasna i przestronna konstrukcja krzesła tworzy harmonijny i delikatny wygląd. Do wyboru jest wersja z podłokietnikami lub bez, na nóżkach z drewna bukowego lub stalowych malowanych na kolor oparcia, a także model barowy czyli hoker.

W wersji z nóżkami stalowymi produkt może być stosowany na zewnątrz (przed malowaniem stal jest poddana procesowi cynkowania). Z łatwością można je przenosić z miejsca na miejsce, są również sztaplowalne. Potencjał użytkowania jest szeroki

– krzesła i hokery pasują zarówno do wnętrz prywatnych, jak i użytkowych.

 

* * *

Prezentowane produkty to nie tylko niebanalny oraz niepowtarzalny design, ale i wysoka jakość wykonania. Wszystkie modele dostępne są w showroomie DADO DESIGN oraz sklepie internetowym – www.dadodesign.pl. Showroom ma w swojej ofercie takie marki jak: SLIDE, INFINITI, L.KLEIBER, EMECO, GABER, RIGA CHAIR, QISDESIGN, FONTANA ARTE, ALBUM, tekstylia KVADRAT oraz porcelanę KAHLA. DADO DESIGN to miejsce dla ludzi ceniących sobie nowoczesny, niebanalny wystrój wnętrz i designerskie meble stworzone przez światowych projektantów.