Ubierz się jak redaktor naczelna Vogue

„Moda przemija, styl pozostaje”. Zdaje się, że Emmanuelle Alt, Franca Sozzani oraz Yolanda Sacristan wzięły sobie te słowa do serca, ponieważ wszystkie ich stylizacje to kwintesencja elegancji i dobrego smaku. Redaktor naczelne europejskich wydań Vogue’a nie gonią ślepo za trendami, z bieżących kolekcji wybierają jedynie to, co odpowiada im gustom, w czym czują się i wyglądają po prostu dobrze. Zobaczcie sami!

Emmanuelle Alt, redaktor naczelna francuskiego Vogue’a, zdaniem Carli Bruni jest uosobieniem tego, co czują Francuzki, które są już zmęczone niepotrzebnym wyrafinowaniem i tęsknią za prostotą. Jej znakiem firmowym są rurki, koszule oraz marynarki, dzięki którym za każdym razem uzyskuje elegancki look z nutą nonszalancji. Zainspirowane jej stylem stworzyłyśmy więc własną propozycję letniej stylizacji z białą marynarką ze sklepu Laredoute.pl w roli głównej. Co Wy na to?

Franca Sozzani, redaktor naczelna Vogue Italia, twardo stąpa po ziemi. Nie zależy jej na sławie i gardzi ludźmi, którzy stylizują się tak, aby zostać zauważonymi. Pewnie dlatego hołduje prostocie i jak widać, nie goni za trendami. Jej stylizacje są do bólu proste. Ta, która przykuła naszą uwagę, składa się z czarnej sukienki zestawionej z sandałkami w kolorze nude, zieloną kopertówką, a także złotą bransoletką z czerwonymi akcentami. Love it!

Yolanda Sacristan, redaktor naczelna hiszpańskiego Vogue’a, również lubi proste rozwiązania. Biała koszulka w duecie z czarną spódnicą jest zawsze na TAK, zwłaszcza wtedy, gdy ten minimalistyczny look uzupełnimy marynarką, efektowną kopertówką oraz sandałkami. Idealnym dodatkiem w nieco chłodniejsze dni będzie też stylowa apaszka. Jak Wam się podoba stylizacja inspirowana Yolandą?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj