Szersza oferta turystyczna w Porcie Rumia

logo_itaka

W sobotę, 13 lipca do grona najemców Portu Rumia CH Auchan dołączyło biuro podróży Itaka. Salon firmowy o powierzchni 30 mkw. oferuje klientom galerii ponad 200 programów wycieczek objazdowych, setki hoteli, a nawet atrakcje ekskluzywnego SPA.

Firma Itaka istnieje na rynku polskim już od 24 lat i jest największym biurem podróży w kraju. W całej Polsce posiada ponad 100 salonów, oferujących bogaty wybór wycieczek. W 2012 roku z usług biura Itaka skorzystało, aż 475 tysięcy osób.

Salon o powierzchni 30 mkw. na terenie galerii Portu Rumia CH Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi oferuje wycieczki zagraniczne do licznych zakątków świata – Turcji, Grecji, Egiptu, a także egzotycznej Kenii czy na Dominikanę.

To drugie biuro podróży w Porcie Rumia. Oprócz Itaki ma klienci mają również do dyspozycji salon Bochiński Travel

 

INFORMACJE DODATKOWE:

O Porcie Rumia Centrum Handlowe Auchan:

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Przez 7 dni w tygodniu klienci galerii mają do dyspozycji ponad 80 sklepów znanych i wiodących na rynku marek, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie, a także plac zabaw dla dzieci. Przy Porcie Rumia mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Galeria jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, natomiast w niedzielę od 9:30 do 20.00. Centrum Handlowe posiada blisko 2000 miejsc parkingowych, w tym 30 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2007 roku. Więcej informacji na stronie internetowej www.portrumia.pl.

 

O Immochan:

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 21 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 760 tys. mkw., w tym łącznej powierzchni najmu w galeriach handlowych 150 tys. mkw. Największe z galerii – liczące ponad 80 butików odzieżowych, punktów usługowych i restauracji to Port Rumia Centrum Handlowe Auchan w Rumi oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają stacje benzynowe Auchan, Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto. Powierzchnia najmu galerii nowych projektów wynosi 300 tys. mkw. Więcej informacji na www.centraauchan.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj