Wspomnienie lata – Pokój Surfera

surfing borderPoczątek wakacji to czas pakowania dzieci i wysyłania ich w Polskę i świat. Pozostający w domu rodzice, po doprowadzeniu do ładu mieszkania, zaczynają szykować pokój dziecka na jego powrót i początek kolejnego roku szkolnego. Czasu mamy jeszcze dużo, ale już teraz warto zaplanować, jakie zmiany chcemy wprowadzić. Przed wieloma rodzicami stanie wyzwanie polegające na wymianie lub dokupieniu mebli. Warto też przearanżować cały pokój i ozdobić go na nowo dodatkami, tak by nabrał nowego stylu. Co ucieszy dziecko po powrocie z wakacyjnych wojaży? Inspiracji warto poszukać w Kids Town. Tym razem szczególnie zachęcamy do urządzenia pokoju dziecka w stylu… surferskim. Dzięki tej aranżacji zderzenie z rzeczywistością po błogim, wakacyjnym lenistwie będzie łagodniejsze.

Pokój, w którym można poczuć się jak na plaży powinien być utrzymany w piaskowej kolorystyce, z błękitnymi wstawkami. Jak osiągnąć właściwy efekt? Dobrze zrobią jasne meble, beżowe ściany, do tego fototapeta w chmurki, muszelki lub palmy oraz naklejki z deskami surfingowymi i rybami. Dodajmy niebieskie zasłony, granatowe poduszki i okrągły abażur pod sufitem imitujący słońce. Na półkach aż się prosi ustawić wakacyjne fotografie oraz pamiątkowe muszelki i figurki przywiezione znad morza. I oczywiście deska. Powieszona na ścianie będzie ożywiała wspomnienia i przypominała o zachowaniu formy do następnych wakacji (tę można ćwiczyć na longboardzie).

Warto zaplanować remont tak, żeby pokój przeszedł maksymalną metamorfozę. I warto zaplanować go z Kids Town. Efekt jest gwarantowany: gdy we wrześniu będzie coraz ciemniej i chłodniej, w pokoju dziecka wciąż będzie królowało lato w pełnej krasie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj