Nowe wzory koronkowych bransolet missiu®

bransoletki_missiu_nowe kolory na latoMissiu® wkracza w nowy sezon z kolejnymi modelami. Teraz do kolekcji dołączyły motywy – Wąż, Gwiazdy i symbol Nieskończoności. Dodatkowo znane już wcześniej wzory pojawiają się nowych modnych kolorach: żółto-fluo, pomarańcz i zieleń.

Nowe wzory koronkowych bransolet missiu® dedykowane są osobom, które chcą podkreślić swoją indywidualność i pokazać wyraźnie światu czego pragną oraz jakie wartości cenią. Delikatne i jednocześnie wyraziste, pasują na każdą okazję. Motyw węża symbolizuje podświadomość, uzdrowienie, zdrowie, sekrety życia, płodność i seks. Gwiazdki to mądrość, sukces oraz nieśmiertelność. Nieskończoność wyraża nieśmiertelność, która wraz z wiecznością stanowią największą i jedyną pewność.

Moda na biżuterię missiu® dotarła na polskie ulice z Francji. Koronkowe bransoletki od razu stały się hitem i zaczęły pojawiać się również na czerwonych dywanach. Wśród gwiazd, które pokochały missiu® jest Anna Mucha, Ada Fijał, Katarzyna Pakosińska, Weronika Rosati, Aleksandra Kisio, Aleksandra Mikołajczyk, Agnieszka Więdłocha, Julia Pietrucha, Natalia Lesz, Katarzyna Zielińska oraz Maciej Musiał.

 

Stała kolekcja missiu® składa się z linii:

Zmysłowej i delikatnej:

Motyl – symbolizuje wolność, delikatność, duchowość

Koniczynka – symbolizuje szczęście, nadzieję, wiarę

Serca – symbolizuje miłość, przywiązanie, szlachetność

Wyrazistej, z pazurem:

Pacyfa* – symbolizuje pokój, tolerancję, świat bez wojen i nienawiści

Czaszka – symbolizuje bunt, indywidualizm, nonkonformizm

Anna Mucha 4 missiu®:

Specjalna kolekcja bransoletek missiu ® z motywami zaprojektowanymi przez aktorkę Annę Muchę. Wzory Słoń, Miś, Dziewczynka i Chłopiec dostępne są w dwóch rozmiarach 24 cm dla dorosłych i w rozmiarze 18 cm dla dzieci (by KIDS).

 

*20% ze sprzedaży każdej bransoletki z motywem pacyfy przeznaczonych zostanie na pomoc potrzebującym dzieciom, którymi opiekuje się Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce