Uppleva – innowacyjne rozwiązanie IKEA

ikeaDo asortymentu wszystkich sklepów IKEA w Polsce została właśnie wprowadzona Uppleva – innowacyjne rozwiązanie do pokoju dziennego, łączące regały z serii BESTÅ z inteligentną telewizją i systemem dźwiękowym. Uppleva zapewnia idealne dopasowanie telewizora do mebli, a także estetykę i bezpieczeństwo instalacji dzięki uporządkowaniu i ukryciu kabli. Ponadto wszystkimi urządzeniami wbudowanymi w Uppleva można sterować przy pomocy tylko jednego pilota, co zapewnia łatwość obsługi i wyjątkową wygodę użytkowania. Łącząc piękno z funkcjonalnością, marka gwarantuje zupełnie nowe doświadczenia w pokoju dziennym.

Pokój dzienny to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. To właśnie tutaj odpoczywamy, spędzamy czas z rodziną i przyjaciółmi, oglądamy telewizję, pracujemy. W mniejszych mieszkaniach duży pokój często pełni również funkcję jadalni, a nawet sypialni. Przy urządzaniu pokoju dziennego Polacy cenią sobie praktyczne i estetyczne rozwiązania, którą sprawiają, że pomieszczenie jest przytulne i wygodne, a jednocześnie uporządkowane i przestronne .

IKEA od lat tworzy lepsze warunki do życia dla wielu ludzi, oferując im funkcjonalne meble i akcesoria wyposażenia wnętrz o ciekawym wzornictwie, w przystępnych cenach. Firma uważnie obserwuje i poznaje potrzeby konsumentów w zakresie aranżacji wnętrz, odwiedzając ich w domach na całym świecie oraz prowadząc badania on-line. Jedno z ostatnich badań pokazuje, że trzech na czterech respondentów chciałoby, żeby kable w pokoju dziennym były mniej widoczne, a połowa chciałaby ukryć różne urządzenia techniczne. Ponadto w 60% gospodarstw domowych korzysta się z trzech lub więcej pilotów.

Uppleva jest więc odpowiedzią na potrzeby osób poszukujących inteligentnych rozwiązań w zakresie aranżacji dużego pokoju. Nowy produkt IKEA umożliwia integrację telewizji i systemu dźwiękowego z meblami, a także rozwiązuje problem plączących się kabli i dopasowania urządzeń, takich jak dekodery, odtwarzacze czy głośniki, do ogólnego wystroju wnętrza. Brak widocznych kabli nie tylko wpływa na estetykę pomieszczenia, ale również ułatwia utrzymywanie czystości oraz zwiększa bezpieczeństwo, zwłaszcza gdy w pokoju często bawią się dzieci. Jest łatwa w instalacji i użyciu. Aby lepiej wkomponować telewizor w otoczenie, można nałożyć na niego ramę w kolorze białym lub czarnym (telewizor o przekątnej 24’’ sprzedawany jest ze zintegrowaną ramą). Dodatkowo Uppleva pasuje do oferowanych przez IKEA mebli kuchennych, co pozwala na stworzenie harmonijnego stylistycznie wnętrza, zwłaszcza w mieszkaniach, w których pokój dzienny połączony jest z aneksem kuchennym.

– Do tej pory Uppleva była dostępna w Polsce jedynie w sklepie IKEA w Gdańsku. Nasi klienci docenili innowacyjność i funkcjonalność tego rozwiązania oraz nowatorski design, szczególnie przypadło im do gustu uporządkowanie kabli oraz dopasowanie telewizora do mebli – zaznacza Ziuta Martyniak, kierownik IKEA ds. asortymentu mebli do pokoju dziennego. – Niezmiernie cieszymy się z wprowadzenia Uppleva do wszystkich pozostałych sklepów IKEA w Polsce, ponieważ wiemy, jak ważnym miejscem w domu jest dla Polaków pokój dzienny. Wierzymy, że nasze nowatorskie rozwiązanie umożliwi im stworzenie jeszcze bardziej uporządkowanej i stylistycznie harmonijnej przestrzeni oraz dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń podczas oglądania filmów czy korzystania z innych interaktywnych usług, jakie oferuje Uppleva. Zachęcamy wszystkich do odwiedzania naszych sklepów i przetestowania wszystkich urządzeń na miejscu – mówi Martyniak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj